Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek általában honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek általában honnan szerzik a motivációt a társkereséshez?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy nekem ez a legnagyobb problémám az egésszel, hogy nincs elég motivációm hozzá. Nem az, hogy rossz lenne a külsőm vagy ne tudnék kommunikálni másokkal, hanem hogy valahol a lelkem mélyén úgy érzem nekem nem való az az életforma és én nem vagyok abban a pool-ban, ahonnan az emberek társat választanak. Végülis az egyedülálló életnek rengeteg előnye van és így olvasgatva fórumokat mindenhol az jön le, hogy annyi elvárásnak kell megfelelni és annyi új impulzus ér manapság mindenkit, hogy nem tudsz hosszútávon érdekes lenni a másik számára. Akkor meg minek törni magad, az életben sok más jellegű kapcsolatot is ki lehet építeni, amik feltöltenek.

aug. 28. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát tudod ottan lent ,szóval igen ott lent szokott viszketni, aztán az ilyesmik adhatnak ám motivációt.
aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Libidó.
aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is alacsony a libidód. Az én elméletem szerint a libidó tartja mozgásban és viszi előre a világot :)
aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki máshonnan.

Van akit a libidó hajt, van akit az igazlom és új emberek megismerése, van aki a magánytól akar megszabadulni, esetleg egot növelni és persze sokan valódi társra akarnak találni akivel szeretik majd egymást.

aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

En csak a reménybol hogy talán van fent normalis is.


Altalban ha társat keresek rámir nem tom hány házas vagy foglaltvvagy bántalmazo vagy igénytelen vagy tata, aki normalisnak tunik az meg nő mellett keres tarsat, sokaknak az az ismerkedés hogy mekkor a melled meg felmész e hozzá, általában 3 napig/par hétig birom gyomorral aztán törlöm magam. Magánchaten még lefuttatom aki áttért velem arra továbbismerkedni, at ovábbi köröket hogy ez se jo az se jó(képesek ilyenek írni hogy "teccesz", "aszt"), aztán van hogy félév/1 évig nem vagyok képes felmenni megint (mert gyógyulok miattuk)

aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Jah tudom férfiként elég gáz, de hiányzik hogy szeressek és hogy szeressenek.
aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen szenny pasiknak nem csoda hogy nehéz is. Ki is kéne őket irtani es akkor legalább letisztulna a társker is.

Es nem kéne a bunko parasztokat tiltogatni mert ez viszi el az idot energiat na mire végre egy értelmes. Borzalom.

aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!