Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is ezt a totális érdektele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt a totális érdektelenséget tapasztalja társkeresés terén, vagy csak én vonzom be a saját érdektelenségemmel?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy engem nem könnyű motiválni, nagyon kevés lány tudja felkelteni az érdeklődésem. Úgy évente 1-2. Társkeresőről még egy sem volt,aki felkeltette volna, pedig több100 lánnyal találkoztam már onnan.

Azt próbálom megfejteni,hogy kifejezetten velem van e a probléma, hogy ennyire érdektelenségbe fullad minden, vagy esetleg más is tapasztalja ezt,és ilyen a világ,vagy mindkettő egyszerre.

Mivel jól nézek ki,meg sokat utazom,így sok lánynak bejövök,sok matchem van,sokkal chatelek,ezeknek kapásból a 70%-ból nem lesz semmi, egyszer csak felszívódnak, így a chaten eleve nem tudok lelkesedni,hisz amíg nem találkoztunk élőben,addig úgy vagyok vele,h bármelyik pillanatban eltűnhet a másik. Ha találkozunk, kétféle szitu van,vagy egy ilyen kétségbeesettséget látok,és belém akar kapaszkodni a másik,és mindenáron már azonnal egy kapcsolatot akar a semmiből,mintha mindegy lenne,h kivel, a másik eset,amikor úgy normálisan haladnak a dolgok,legalábbis én azt hiszem,még úgy szimpi is kezd lenni, de mire kezdenék lelkesedni felszívódik a csaj,így el se jutunk odáig,h az érdeklődés kialakuljon bennem.

Bennem lassan alakulnak ki a dolgok,és esküszöm szeretném magam beletenni úgy rendesen egy kapcsolatba, de egész egyszerűen nem jutok el még odáig sem,hogy valaki egyáltalán érdekeljen, vagy úgy érezzem,h van értelme bármennyi energiát is beletenni.



júl. 2. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiégtél társkeresés során. Szünetet kéne tartani és csak magadra koncentrálni.
júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Legalább van randid,másnak az se jön össze
júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már sokszor tartottam szünetet, volt,hogy teljes évet kihagytam,meditáltam,pszichológushoz jártam, utaztam, önfejlesztő könyveket olvastam. De végül mindig ha visszatérek a társkereséshez, ugyanaz a lemez.

A lelkesedést azt semmi nem tudja kiváltani belőlem, vagy csak iszonyatosan ritkán fordul elő. A gond,h nem csak társkeresés terén,hanem egyéb téren is azt érzem,h már annyi mindent kipróbáltam,de semmi nem tud igazán lázba hozni.

júl. 2. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Pedig ez burnout mint írták előttem és már kihat az életedre más téren is. Lesz ebből depresszió is ha nem találod meg az utad amely megfelel neked társ nélkül! Majd ha sikerül és nem jár az eszedben, hogy szükséges társ hozzád akkor talán összeismerkedsz a hozzádvaló nővel. Míg görcsösen akarod - hiába a szünet, pszichológus- addig nem leszel sikeres.
júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül demiszexuális? ^^
júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, a szex általában jól szokott működni, függetlenül attól,hogy lesz e belőle valami komolyabb,vagy sem.
júl. 2. 21:54
 7/10 A kérdező kommentje:

"nem találod meg az utad amely megfelel neked társ nélkül! "


Ez nagyon jól hangzik, de a megoldást nem tudom,ahogy senki nem tudja. Ha a pszichológus sem segített,akkor igazából tényleg reménytelennek tűnik a dolog. Depresszión már rég túl vagyok,meg a teljes apátián is.


"Majd ha sikerül és nem jár az eszedben, hogy szükséges társ hozzád akkor talán összeismerkedsz a hozzádvaló nővel."


Ez bullshit, attól,h akár egy évekig nem járt az eszemben,még nem ismerkedtem meg hozzám valóval:D ahogy le is írod,h hiába a szünet és társai, akkor mégis hogyan ne akarjam?:D Hogy belül tudat alatt görcsösen akarom, hát nyilván, az ember társas lény, ki ne akarna társat magának? Ez belső ösztön amit nem lehet elnyomni. Mindenki akar,aki nem az hazudik magának,ahogy én is teszem sokszor.

júl. 2. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mindenki akar,aki nem az hazudik magának,ahogy én is teszem sokszor."


Nem akar mindenki. A társas lény, social creature, nem azt jelenti, hogy párkapcsolatban akarnak élni az emberek, hanem hogy szükségük van emberi kapcsolatokra.


Nekem pl. folyamatos görcs és szenvedés lenne egy kapcsolat.


Egyáltalán nem gáz, hogy akarsz párt. Tudom, hogy sokan azt, amit gáznak gondolnak, kiterjesztik mindenkire, hogy ne tűnjön egyéni hibának, de nem is hiba.

júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha túl jól nézel ki akkor félnek veled kapcsolatot alakítani mert attól tartanak, hogy majd megcsalod őket.

Ezek a chadek átka gondolom. Hogy könnyen jutnak szexhez de párkapcsolat már nehezebb ügy.

júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hiszik, hogy csak szexelni akarsz.
júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!