Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti összejönnétek egy amputált lábú férfivel?

Figyelt kérdés
Az illető teljesen rendben van önmagával, ellátja magát, mint egy normális ember, egyedül él, sportol, kirándul, nem szorul mások segítségére, csak éppen térdnél hiányzik az egyik lába. Nyitottak lennétek vele az ismerkedésre?

jún. 26. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem.
jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Ezt egy tegnapi kérdés miatt irtad ki?
jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb haverom pont ilyen, simán randizgatott, meg a jelenlegi párját is így ismerte meg. Valakit persze zavar, de nem mindenkit.
jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha teljes életet él és szeret élni, tehát nem depressziós a helyzet miatt, akkor én ismerkednék vele persze.
jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Engem abszolút nem zavarna,mert ha jó személyisége lenne és tetszene akkor mindenhogy szeretném. Nyilván senki nem tehet a betegségéről. Van párom, de ha vele történne valaha ilyen, akkor is vele maradnék. Számomra nem lenne kevesebb ettől.
jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha az élet semmilyen területén sem jelent problémát vagy korlátot, akkor számomra ez nem lenne kizáró ok, ha egyébként minden más stimmel. Nyilván ez olyasmi, amiről nem tehet az ember és mondhatni a fizikai fogyatékosságok közül is egy "enyhébb" változat (vagyis nem gátol meg egy átlagos élet élésében és nem a partnertől várod el az ápolást).

Szerintem ez így a nők többségét nem zavarná. Ha a páromat baleset érné, aminek ez lenne a következménye, akkor se gondolkoznék a szakításon.

jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen, semmi akadálya.
jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Alapvetően igen, ha amúgy minden stimmel vele és tud így is teljes életet vagy közel teljes életet élni.
jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Horrorfilmekben sem bírom az ilyet nézni. Egyszer láttam a metrón egy kerekesszékes embert, akinek a fél lába hiányzott, és éreztem, hogy minden vér kiszalad a fejemből.


Nekem ez ugyanolyan, mint a sztómazsák meg az egyéb ilyen kilógó csövek, meg mesterségesen vágott lyukak az emberekben. Nem tudom, miért, de összemosódik előttem a világ és le kell ülnöm.

jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem
jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!