Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közèpkorú fèrfiak, alakítanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közèpkorú fèrfiak, alakítanátok ki kapcsolatot amputált lábú nővel?

Figyelt kérdés
Tudnátok hűsègesek maradni, vagy mindig is vágyakoznátok egy èp nő után? Mennyire zavar ez egy fèrfit? Pláne ebben az idealizált világban?

jún. 25. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Akit ismertem azt atvagta a falabu no. Szerintem a csaknekedkislany is errol a konkret norol enekel.
jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Bárkinek lehet amputált végtagja egy hirtelen baleset vagy egy betegség miatt is! Egy egészségessnek azért biztos nehezebb elfogadni hogy a párja csonka, de szerintem simán van ilyen személy! Ha az illető pozitívan áll az élethez és nem depressziós, elkeseredett, akkor simán lehet szeretni és másodlagos lesz hogy hiányzik egy végtagja!
jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Születésemtől fogva fogyatékkal élő nőként mondom, készülj fel, a többséget zavarja, nyilván ezt nem fogja senki a szemedbe mondani, de párkapcsolatra nem sokan vállalják ezt be, se nők, se férfiak! Vannak persze kivételek, de ritkák, sok sikert!
jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Engem nem zavarna az ilyen. Egyáltalán nem nézem a külsőt, mivel demiszexuális férfi vagyok, ezért a nő személyiségébe szeretek bele. F
jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha a külseje és a személyisége bejönne, simán kezdenék párkapcsolatot ilyen nővel. A hűség nem is kérdés, hanem alap.

40/f

jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
itt annyi kanos férfi van hogy semmi sem érdekli őket
jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

6-os!


Ostoba vagy és undorító!


Ajánlom figyelmetekbe Illés Fanni történetét.

jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noren1989 ***** válasza:
jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 papucs pasi ***** válasza:
63%

Mindenkihez hűséges vagyok, függetlenül attól, hogy egészséges-e vagy sem.

Engem maga a fogyatékosság nem zavar, kivéve ha az kihat a mentális állapotára. Az a probléma igazából.

jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Férfiként eddig sosem gondoltam ilyeneken, amig velem sem történt egy olyan egészségügyi probléma, ami miatt egy kicsit bénább lettem.

Első ránézésre nem látszik, de sok mozdulat nem megy, akinek hasonlo gondja van, az észreveszi rajtam.

És emiatt én is egyre jobban észreveszem az embereken a "hibákat". Nincs hibátlan ember, nincs olyan, akinek valami gondja ne lenne, vag ne történhetne bármikor valami olyan, ami felboritja az életét.


Szerintem a legfontosabb, hogy ha egy amputált lábú nő vagy, hogy önellátó legyél, meglegyen a saját életed, és ne mástól kelljen függened. ÚGy nagyon nehéz társat találni. És ami még fontos, hogy ebben az idealizált világban te se egy idealizált partnert keress.

jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!