Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közèpkorú fèrfiak, alakítanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közèpkorú fèrfiak, alakítanátok ki kapcsolatot amputált lábú nővel?

Figyelt kérdés
Tudnátok hűsègesek maradni, vagy mindig is vágyakoznátok egy èp nő után? Mennyire zavar ez egy fèrfit? Pláne ebben az idealizált világban?

jún. 25. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én tolószékessel nem kezdenék, sajnos volt egy gerincsérv műtétem így mivel emelnem nem szabad nehezeket, ezért nem tudnék segítségére lenni a mindennapokban. Egy olyan nővel akinek egyik keze vagy lába hiányzik, de a mindnnapi életét nagyjából úgy tudja élni, mint bármelyik hétköznapi ember olyannal el tudnék képzelni egy kapcsolatot. Láttam is még korábban az uszodában egy nőt akinek csak egy keze volt, de egyébként kifejezetten csinos volt, én összejönnék vele.
jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#3.Sajnálom, ès hogy alakult az èleted, van családod?


Próbálok önnálósodni, mèg nem megy minden egyedül, pl. bevásárlás, de igyekszem.

Nem vagyok tolószèkben, mankózok egyenlőre.

Bár nem tudhatom öreg koromban hogy lesz, de a technika fejlődèsèvel egyre jobb művègtagokat kèszítenek,így remènykedem, hogy egyre könnyebb lesz.

jún. 25. 22:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze! Van nem is egy amputált végtagú ismerősöm. Teljes életet él moindegyik.
jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én (F38) személy szerint pont ilyen nőre vágyom, és ha sikerülne találkoznom is az igazival, még véletlenül sem vágyakoznék más után! Tapasztalataim alapján az úgynevezett "sérült" emberek sokkalta jobban megbecsülik amijük van valamint megértőbbek, így sokkal őszintébb kapcsolatot lehet velük kialakítani, mint az ú.n. "idealizált világ" egyéb szereplőivel. (persze mint mindenhol, itt is mindkét oldalon vannak kivételek, de hát ezt senki felett nem hirdeti neonreklám ¯\_(ツ)_/¯) Már pediglen (legalábbis) szerintem egy jó kapcsolat alapja az őszinteség és egymás megértése valamint elfogadása(!) (nem pedig elviselése!), így az én szememben a sérültség pusztán egy állapot (ami ugyan nem változik = végleges, de akkor is csak egy állapot) semmi több, és nem ez határozza meg a másikat!

Szóval mint mondtam én pont ilyet keresek, egyáltalán nem zavarna, és nem vágynék másra.

jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lacusru válasza:

Egyáltalán nem ezen múlik szerintem! A szerelem azt mondják vak...

Nem vagyunk egyformák, én sajnos vagy szerencsére a hűségesek táborába tartozom, valószínűleg ez nem változna egy sérült hölgy esetében sem.

jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!