Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem a suliban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a suliban egy lány, aki amúgy tolószékes, mind a kettő lába hiányzik combtőtől. Mennyire gátolhatja őt ez a szexuális életében?

Figyelt kérdés
Persze nem ez a legfontosabb nekem, de azért nem mellékes dolog ez sem. Valakinek ismer hasonlót? Tapasztalat?

2012. okt. 16. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Lovagolni nem nagyon fog rajtad. Ha szexet akarsz, azért neked kell majd dolgoznod.
2012. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a pózok korlátozottabbak, de hidd el valószínűleg ugyanolyan jót tud lenni vele is az együttlét mint mással.
2012. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ez kemény dió. nem csak a szex miatt.

Ha aranyos, meg bejön mint ember, és nem utolsó sorban fel tudod vállalni (nem a haverok előtt, hanem önmagadban), el tudod fogadni akkor próbáld meg. A szex az meg úgyis adja magát. Annyival legyél tisztában, hogy egy mozgássérült lány több törődést igényel, mint egy egészséges, de ezt úgy kell neki megadnod, hogy ne érezze úgy, hogy ő kevesebb lenne másnál.

2012. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

Miért ne érezné úgy, hogy kevesebb, mint mások?

Mert az.

Hagyjuk már ezt az egyenlősdit! Fel kéne már fogni, hogy két ember sem egyenlő egymással! Nem hogy az összes... Mindenkit a neki megfelelő bánásmódban kell részesíteni, és kész.

2012. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
A tolószékesek sem különlegesebbek másnál. Neked a kihúzott fogad hiányzik, neki meg a lába :/ Semmivel sem érdemel lelkiekbe másabb bánásmódot.
2012. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

"Miért ne érezné úgy, hogy kevesebb, mint mások?

Mert az."


Talán kívülről nézve lehetséges,de ha a jó belső értékei

megvannak,nem egy rosszindulatú,bunkó életunt ember,akkor ugyanannyit ér mint mindenki más(vagy még többet),és semmivel sem kevesebb!


Idióta.

2012. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, ha majd odáig jut a dolog, hogy szexelni fogtok, megoldjátok! ha tényleg szeretnéd a csajt, akkor próbálkozz be nála. Szurkolok!
2012. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Kedves idiótázó!

Te a feltételezéseidből indulsz ki. Én semmi összefüggést nem látok a mozgáskorlátozottság és a belső értékek minősége között. Valószínűnek tartom, hogy te a realitás talajától kissé elrugaszkodott, romantikus ember vagy.

Szerinted, ha én elveszítek egy végtagot, akkor ellensúlyozás képpen plusz belső értékeket nővesztek majd?

Számomra a mozgáskorlátozottság ugyan olyan, mint a csúnyaság. (Kivéve talán, hogy a szépség, csúnyaság ízlés kérdése, a fogyatékosság már nem.)

Csúnya emberről sem feltételezek sem jobbat, vagy rosszabbat belső értékeket illetően. Egyszerűen kevésbé vonzó, számomra ezáltal kevesebb. Mindenképpen hátrány.

Nem kéne az esetleges empátiád miatt túlmisztifikálni a dolgokat.

A kérdező meg úgy is összejön majd vele, ha eléggé szeretik egymást.

Dédapámnak is elfagyott a lába, de volt 7 gyereke.

2012. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Kedves idióta!


Az én nagypapámnak sincs lába,és mégis összehozott 4 gyereket!

Neked van egy véleményed ezzel kapcsoltban,ok.

DE nem kell egy csúnya embert,egy mozgásképtelenhez hasonlítani!

Láttam én már irtó helyes,mozgásképtelen pasit,aki nagyon tetszett arcra,és szívesen megismertem volna.

2012. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy azt kell vele éreztetni, hogy ő semmivel sem kevesebb, mint más. HA szereted, úgyis ő lesz neked a legfontosabb mindenkinél, és ennyi a lényeg. Ha már az elején elkezdesz ilyeneken gondolkozni, hogy felvállalni a barátok előtt és hasonló dolgok, bele sem szabad kezdeni, csak mindketten sérülni fogtok. Ő azért, mert megbántod és azt érezteted vele, hogy neked az ő felvállalása gondot jelent, te pedig egy utolsó szemétládának fogod magad érezni (ami még igaz is). A szexben sok törődést igényel, de kérdem én, csak egy mozgáskorlátozott nő igényel sok törődést? Az én barátnőm egészséges, mégis törődöm vele, ne sarkítsuk már le ennyire. Pontosan olyan ember ő is, mint te, ne ilyen marhaságokon agyalj már. A túlzott törődéssel csak azt érezteted vele, hogy ő más. Segíteni bármiben csak akkor szabad, ha kéri.
2012. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!