Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem a suliban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a suliban egy lány, aki amúgy tolószékes, mind a kettő lába hiányzik combtőtől. Mennyire gátolhatja őt ez a szexuális életében?

Figyelt kérdés
Persze nem ez a legfontosabb nekem, de azért nem mellékes dolog ez sem. Valakinek ismer hasonlót? Tapasztalat?

2012. okt. 16. 10:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából érzem én hogy egy jó kapcsolatnak ez nem lehet akadálya de ugyanakkor nem akarom őt megbántani sem azzal ha nem vagyok eléggé képben, hogyan is kellene vele foglalkoznom. Nehéz lehet neki. És amúgy meg annyira helyes csajszi...
2012. okt. 21. 09:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm, egy lába volt. A bal lába helyén 15 centis csonk volt.

Nem volt gond a szexben, sőt, a csonkját ügyesen használta is! Ne aggódj, tudja ő, hogy mit-hogyan.

Hova jársz suliba?!

2012. okt. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet egy csonkot "ügyesen használni" a szexben?

Ezt nem pejoratív értelemben kérdezem, hanem komolyan.

Minden simán ment? Fura lehetett eleinte...

Mi történt szegény lánnyal?

2012. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A csonkját mindenre tudta használni. Én előtte azt hittem, sokkal érzékenyebb. De simán rá tudott támaszkodni vele a konyhapultra, vagy a mankóját tette alá. Itthon nem használta a protézisét.
2012. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ne érezné úgy, hogy kevesebb, mint mások?

Mert az."


Van, akinek a lába hiányzik, másnak az agya.

2013. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!