Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs elég motivációja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs elég motivációja a társkereséshez, annak valószínűleg nem is való társ?

Figyelt kérdés

Főleg férfiakkal szemben elvárás ez, hogy menjen, "hajtsa a vére", akarjon nőkkel intim kapcsolatba kerülni és végülis nem is csak az a lényeg, hogy hány esetben ér el sikert, hanem hogy látszódjon rajta az akarat. Az ha valaki elengedi a dolgot, nagyon sokszor a gyengeség jelének tartják, pedig lehet az illető szeretne társat, csak belekényelmesedett az egyedüllétbe, hogy nem kell senkinek megfelelni, senkihez alkalmazkodni és az életem más területeire koncentrál.

Nőknél nem tudom hogy van, de a mostani közvélemény és az itteni hozzászólások többsége szerint nekik jobb egyedül, mint átlagos férfi mellett, szóval ott kevésbé furcsállják, ha valaki nem keres aktívan maga mellé senkit. Viszont ha valaki tényleg úgy van vele, hogy hát jó lenne egy társ, de nem töröm össze magam azért, hogy találjak, az valószínűleg nem vágyik eléggé a párkapcsolatra, hiányzik belőle valami? Mert sokan minden követ próbálnak megmozgatni, hogy legyen párjuk.



júl. 24. 12:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok, vágynék társra nagyon is! De... Nem azért nem keresek senkit, mert jó egyedül, hanem nincs értelme keresgélnem. Szóval a feltételezésed esetenként megállja a helyét, de nem mindenkinél igaz ez.
júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sincs motivációm belefáradtam. Gyengének nem mondanám magamat inkàbb azt az energiát amit a sikertelen pàrtalàlàsra fordìtok magamra fordìtom. Nyìlván jó oenne egy társ de nem mindenáron. Van akinek ez a sorsa el kell fogadni
júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%

Én mindig úgy gondoltam, hogy felesleges a sült galamb rá várni meg arra, hogy a szerelem csak úgy betoppanjon az életembe. Plusz semmi garancia rá, hogy ha meg is szeretek valakit és mondjuk kölcsönös, akkor osszeillunk e hosszútávon.

Úgyhogy én szisztematikusan magamhoz illő part kerestem, akivel ki is alakultak azok az érzelmek, amikben bíztam. Kezdetben barátok voltunk, majd ahogy egyre jobban megismertük egymást, kialakult a szerelem is. Most sem csinalnam másképpen.

júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze a magánéletedhez.

Ha te nem akarsz kapcsolatot, fáraszt, akkor ne erőltesd. Én is voltam így, pár randi után hagytam az egészet. Aztán egyszer jött az elhatározás. De az se gond, ha nálad nem jön.

júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%
Én nem gondolom, hogy a görcsös ismerkedés hiánya a motiváció vagy a párkapcsolatra való akár vagy, akár alkalmasság hiánya lenne. Csomó ember életébe "csak úgy" jön a párkapcsolat, és ha jól tudják kezelni, akkor való nekik párkapcsolat. A párkapcsolatfüggőség meg sztem sosem normális és üdvözítendő dolog. Össz. annyi, hogy az ne picsogjon, aki semmit nem is hajlandó tenni érte (ez kb. olyan, mint az a vicc, amikor a skót panaszkodik, hogy nem nyerte meg a lottót, amikor nem is vett szelvényt).
júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
15%
#5 Pedig van olyan aki nem vesz szelvényt aztàn még úgyis az ölébe hullanak a milliárdok :D
júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
6: ha máshogy nézzük, azért az is vesz szelvényt, aki annyit megtesz, hogy nyitott az ismerkedésre, meg aki törődik a külsejével. Kis dolgok, de segítenek. De amikor az illető pl. nem is mozdul ki, nem megy fel társkeresőre, nem törődik a külsejével, és így vinnyog, az azért megmosolyogtató.
júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Tàrskeresőn fent vagyok, nem mozdulok ki, és vinnyogok mert nem megy 😂 Tudom mozdulj ki légy nyitott köszi 😄
júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

8: nem a te esetedre értem, mert te teszel érte. De van olyan, aki még ezt sem teszi meg, és prünnyög, hogy miért nem hajtanak rá, miért nem hullik az ölébe vki.

Persze, akkor jobbak az esélyek, ha vki kimozdul, tartalmasabb is úgy az élete, vonzóbb is lesz személyiségre, kiállásra.... de legalább vmit tesz érte, ha felmegy társkeresőre.

júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Inkább élet nem való neki.
júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!