Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs elég motivációja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs elég motivációja a társkereséshez, annak valószínűleg nem is való társ?

Figyelt kérdés

Főleg férfiakkal szemben elvárás ez, hogy menjen, "hajtsa a vére", akarjon nőkkel intim kapcsolatba kerülni és végülis nem is csak az a lényeg, hogy hány esetben ér el sikert, hanem hogy látszódjon rajta az akarat. Az ha valaki elengedi a dolgot, nagyon sokszor a gyengeség jelének tartják, pedig lehet az illető szeretne társat, csak belekényelmesedett az egyedüllétbe, hogy nem kell senkinek megfelelni, senkihez alkalmazkodni és az életem más területeire koncentrál.

Nőknél nem tudom hogy van, de a mostani közvélemény és az itteni hozzászólások többsége szerint nekik jobb egyedül, mint átlagos férfi mellett, szóval ott kevésbé furcsállják, ha valaki nem keres aktívan maga mellé senkit. Viszont ha valaki tényleg úgy van vele, hogy hát jó lenne egy társ, de nem töröm össze magam azért, hogy találjak, az valószínűleg nem vágyik eléggé a párkapcsolatra, hiányzik belőle valami? Mert sokan minden követ próbálnak megmozgatni, hogy legyen párjuk.



júl. 24. 12:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez van, amit írsz.
júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem motiváció kérdése, hanem lehetőségeké. Akinek nincs lehetősége, az mégis mit csináljon?

Motivációm lenne, mert unom már az egyedüllétet, de egyszerűen senkit nem érdeklek. Ezzel nem tudok mit kezdeni. Az önfejlesztős baromságokat meg hanyagoljuk inkább, bullshit az egész.

júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%
#12 Amúgy valóban az. Magamra erőszakolni meg nemfogok semmit akkor inkàbb az örök magàny
júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Annak normális társ valo es nem az alja prolik akik fent vannak. Azert nincs motivácioja mert a kínálat sz.rtenger csak.
júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
5: nem hiszek ebben a csak úgy jön dologban! Nekem sose jött, csak ha tettem érte. Tehát görcsösen kerestem. Csak úgy jött.
júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem jött.*
júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Igényem volna társra, de a felhozatal, a csalódások és a sosem felelek meg eléggé érzése kiölte belőlem a motivációt.
júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
#17 Ugyanez. Nekem még pluszban az is, hogy 2 éve megismertem azt, aki megtestesíti a számomra tökéletest, "a mindent", és viszonylag megalapozottan ki merem jelenteni, hogy jók lennénk együtt, de későn találkoztunk, ő már házas, és van 2 kisfia. Klónozni nem lehet, és nyilván olyan senki nem lesz, mint ő, más meg nem kell, így egy cseppnyi motivációm sem maradt.
júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
58%
18 akkor az egyetlen esélyed ha esetleg elválik :D
júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#19 Kb :D

De biztosan nem fog. Még csak diszkréten félrelépni sem. Nem ilyen ember. Csalódnék is benne és a saját, az eddigi életem során jónak bizonyult emberismeretemben.

júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!