Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány nemi kapcsolat az,ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nemi kapcsolat az,ami már soknak mondható,és gáz egy nőnek ?

Figyelt kérdés
aug. 28. 05:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig szerettem az orált,viszonzás nélkül is.Akárhol dugok,fényes nappal is,nem vagyok szégyenlős,főleg kapcsolatban.Nem zárkóztam el egyéjszakástól se.23 évesen ismerkedtem meg a férjemmel,azóta tudom mi az igazi szex.Olyat találni,akivel tényleg összeillesz szerencse kell.És igen,sokan hisztiznek,nem áll fel nekik,csak berakni akarják,és kevés ideig bírjßk.Én meg a változatos szexet szeretem.Mikor,hogy esik jól,van időnk.
aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
4%

21. Én meg férfiként sosem találtam olyan nőt, akivel lehetett volna szexelni. Én hiába vágytam rá, hiába voltam figyelmes, nem akarták. Semmit sem engedtek. Jelenleg gyógyszeres kezelés alatt állok, pszichiáter kezel. Képzeld egy idő után mellkasi szorítás, depresszió, majd erős szorongás. Nem tudtam feldolgozni hogy miért történik velem ez, vagy miért vagyok ilyen szerencsétlen. Most már túl vagyok az 50-en, nekem már lejárt, emiatt öngyilkossági gondolataim vannak, emiatt a gyógyszeres kezelés. A munkámat elveszítettem, mert reggeltől estig magamat vádolom, egy hulladék vagyok.


Számokban ez úgy néz ki, hogy közel 20 kapcsolatom volt, hosszabb rövidebb. Egyetlen egyszer sem éltem át kielégítő szexet, gyakorlatilag nekem kellett könyörögnöm állandóan. Nem láttam még napfénynél élőben pnát.

Szerintem ez abnormális, mert átlagos külsővel(182/86) ez a lehetetlen határát súrolja. Később ebbe betegedtem bele. Bárhol ismerkedtem, kizárólag frigid nőkkel hozott össze a sors, soha nem kaptam esélyt vagy lehetőséget bizonyítani. Ma már anti szociálissá váltam, kerülöm az emberek társaságát, mert dühöt vált ki bennem az emberek látványa. Valahogy azt érzem hogy nekik működik, nekem nem.

aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%

19


Így van, te vagy a hibás. A férfigyűlölethez ennek lószar köze nincs, kizárólag rád vonatkozik, amit írok, a te személyednek szól.

Nyilván vannak prűd nők 0 szexuális kultúrával, de abban az esetben, amikor valaki mellett mindegyik nő ilyen, mindenképp gyanús, hogy benne van a hiba.


Amúgy én is voltam olyan, aki irtózott a szopástól, és semmi mást nem csináltam, csak háton fekve hagytam, hogy megdugjon a párom, és egy percét sem élveztem. De ugyanúgy én vagyok az is, aki 10 éve rendszeresen szopja le a párját, kérés nélkül lenyeli a spermát, még a prosztatáját is szívesen izgatom, vad szex közben bekattanok és kicsúsznak a számon olyanok, hogy a qrvája vagyok, beöltözöm neki úgy, ahogy csak kéri, szexelek vele a kocsi motorháztetőjén, kietlen helyeken, szoptam már le parkban, vízparton, dugott már meg a szálloda erkélyén (elég fenti emeleten) úgy, hogy lehet, hogy hallották a nyögésfoszlányokat még az utcán is. A perverzebb, játékainkat, próbálgatásainkat le sem írom.

Szóval, a lényeg, hogy mindkettő ember ugyanúgy én voltam, a férfi viszont gyökeresen más.

Az egyik szexuális 0 volt, és emberileg is egy nyomorult, aki semmi izgalmat nem tudott kiváltani belőlem, a másik pedig egy normális, minden téren vonzó férfi.

aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
8%
23. Oké értem, emberileg egy nyomorult szar vagyok, semmi izgalmat nem vagyok képes kiváltani egy nőből, ezt már én is így gondolom. Itt az ideje lassan kilépnem ebből a testből, ennek a szenvedésnek semmi értelme. Köszönöm hogy adtál egy lökést!
aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen.
aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

22-es: 20 kapcsolatban egy nő sem mutatta meg napfénynél a csunyáját?

Te haver egy Guiness rekord vagy!!!

aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%
26 Ne csináld, megfulladok! :'DDDD
aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nincs ilyen szám, valakinek a 2 is sok lesz, valakit meg pont nem érdekel. Tőlem pl soha nem is kérdezte senki, nem is mondanám el, magánügy.


Főleg nem kéne csak a nőkre kihegyezni ezt. így is sokan gátlásosak, nem merik megélni a szexuálitásukat mert félnek, hogy ringyónak nézik őket. Pedig a férfiak is csak profitálnának abból, ha a nők felszabadultan élveznék a szexet.

aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
88%
Semennyi nem gáz, elvégre nincs beleépítve számláló.
aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
86%
Senkitől sincs “megvonva” a szex, csak épp eldönthetjük (jobb esetben) hogy kivel szeretnénk és kivel nem lefeküdni.
aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!