Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány nemi kapcsolat az,ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nemi kapcsolat az,ami már soknak mondható,és gáz egy nőnek ?

Figyelt kérdés
aug. 28. 05:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
90%

Egy 15 eves nőnél 2 is sok..

Egy 25 eves de 8 eve kapcsolatba levo nőnél az 5 is sok.

Egy 40 eves tartos kapcsolat nelkuli nonel a 30 se sok.🤷‍♀️

Ugyhogy ez a kerdes netto hulyesseg.

aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor fog tisztelni a férfi,ha csak az ágyban dug meg?Mindenki máshogy szexel egy másik partnerrel,mint az előzővel.A tisztelet nem itt kezdődik,hanem,hogy normálisan viseljedtek a nőkkel.Kaptam annyi alázást életemben,mégsem gyűlölöm a férfiakat.Igaz,a legtöbbet sose tartottam sokra.De had szexeljek már úgy,ahogy éppen jól esik,és azzal,akivel akarok.Nem maszatolni akarok,hanem szenvedélyt,élvezetet.
aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok, most tartok 15-nél. Én elég soknak érzem, de egyszerűen nem jönnek nekem össze soha tartósabb dolgok, szóval nem az van mögötte, hogy örökké pasizni akartam, és egyik se volt foglalt, senkit nem csaltam meg, stb, szóval nincs miért bűntudatom legyen amúgy.
aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
21%
Nekem mindig 0-3 között mozgott, aztán lehet hogy 1-2 nagyobb számmal rendelkező is becsúszott.
aug. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!