Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány nemi kapcsolat az,ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nemi kapcsolat az,ami már soknak mondható,és gáz egy nőnek ?

Figyelt kérdés
aug. 28. 05:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%
#11 pontosan, annyira hülyeség ilyen számok alapján skatulyázgatni az embereket. Aki aktívan benne van a párkeresési témában, nem csak egy otthon gubbasztó szűz, az pontosan tudja, hogy nem ennyire egyszerű a képlet.
aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
69%

"Ha az illető férfiak is normálisak lettek volna, akikkel a hölgy próbálkozott, akkor a szám csak 1 lett volna."


Aki azt az egyet keresi, az nem fog évente kapcsolatot váltani 27 éves koráig. Vagy úgy keresi, hogy ha leszólítja egy szimpatikus férfi, akkor az már meg is dugja? Ebben az esetben minél több potenciális jelölttel lefekszik, annál nagyobb lesz az esélye, hogy megtalálja azt az egyet?

Na ne már! 17-27 éves korig átlag 2 éves kapcsolatokkal számolva nem kevés az az 5-6 férfi.

Én pl. nem vagyok balf@sz, de 40 évesen kevesebb nővel voltam 10-nél. Mert mindig olyat választottam, akivel évekig együtt éltem. Nem leltem örömömet abban, hogy hülyére veszek lányokat, hitegetek kapcsolattal, aztán meg lelépek. Engem nem vettek körül olyan csajok, akik csak egyéjszakást szerettek volna, ha ez balfvszság, akkor így jártam.

aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
89%

Aki azt az egyet keresi, azt évente nem egy, hanem több hapsi is pár hét vagy hónap után otthagyhatja, átverheti, csalhatja és akkor kereshet tovább.


Vagy ha idén januárban már volt sikertelen kapcsolata, akkor 5 évig ne próbálkozzon, nehogy nőjön a szám?


"mindig olyat választottam, akivel évekig együtt éltem"

Jól tetted. Lehet a nő is szeretett volna együtt élni és megállapodni, csak ehhez két fél kell. Ha a nőd is csak megdugatja magát és továbbáll, akkor....? Mit tudsz tenni? Semmit.


Szerintetek a nőknek kopik, férfiaknak edződik vagy mi az alapvető probléma ezekkel a számokkal?

aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy ha idén januárban már volt sikertelen kapcsolata, akkor 5 évig ne próbálkozzon, nehogy nőjön a szám?"

Próbálkozzon, csak ne legyen átjáróház az élete. Először kellene ismerkedni, utána lefeküdni egymással, ha azt látod, hogy ezzel az emberrel együtt tudnék élni. Bár ma már az a balf@sz, aki nem húz meg évente 5-6 nőt...Lehet hogy a nőknél is így meg.

aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%

“ Próbálkozzon, csak ne legyen átjáróház az élete.”


Te különben kinek képzeled magad, hogy megszabnád másoknak, mit kezdjenek az életükkel? Honnan ez a merhetetlen önbizalom?

aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%

16:

Ez nem utasítás, csak tanács. Nem szabtam meg semmit. Nem is fogok.

aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
8%
Na már megint kiderült, hogy a férfiak 99%-a rossz az ágyban, ellenben a nők 99%-a csúcskategóriát képviseli, szeximádó, baromira ott van a szeren. A valóságban meg nem találni nőt, aki akár komoly párkapcsolaton belül is hajlandó lenne szexelni, és nem csak kidőlt fatőrzsként feküdni a sötét szobában.
aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%

17


Az téged minősít, hogy te nem találtál ilyen nőt. Sőt, nem az van, hogy nem találtál szexet szerető nőt, hanem az, hogy veled nem élvezi senki.

aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
13%
18. Gondoltam! 😂 Csak az a fura, hogy az első szex alkalmával sem tudnak semmi értékelhetőt felmutatni, amikor meg kérdezem hogy mit szeretne, akkor a válasz hogy ő nem tudja. Ellenben már az elején kijelentik hogy orál kizárva, szex csak sötétben. Bizonyára én vagyok a hibás! Hát persze, ez a gyk, a fanatikus férfigyűlölők oldala, ahol minden egyoldalú!
aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
82%
A férfiak mondjuk nem is feltétlenül azért lépnek le szex után, mert a nő nem felelt meg, hanem mert csak a dugás volt a cél és már tovább is állnak.
aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!