Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány nemi kapcsolat az,ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nemi kapcsolat az,ami már soknak mondható,és gáz egy nőnek ?

Figyelt kérdés
aug. 28. 05:46
1 2 3 4
 1/34 Noren1989 ***** válasza:
26%
Erősen életkor függő, de maradjunk az évi 1-2db-nàl.
aug. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Noren1989 ***** válasza:
0%
Màrh az még nem gàz.
aug. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
18%

Ha egy és ugyanazon férfiról van szó hosszabb távon, akkor nincs gond.


Párhuzamosan két férfi (pl. egy házas- vagy élettárs és szerető mellette,) hát nem biztos, hogy nem derül ki egyszer valahogyan.

aug. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tudja összeszámolni.
aug. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Semennyi.Mivel a férfiak jó része nem ért a szexhez,és erre nem a legelsőnél jön rá a nő.Olyan is van,hogy hiába állapodnál meg,de nem megy a kapcsolat.Szerelmes nehezen leszek,a szexet szeretem.Ha annyi eszem lett volna húsz éve,mint most kevesebb lett volna.
aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
20+ feletti számtól már meg szoktak rökönyödni, persze nekik nem gáz a 100 feletti sem, amilyen hímsoviniszta patkányok🤣Egyszerű a képlet, ne mondd el. Úgysincs senkinek semmi köze hozzá. Problem solved.
aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a 10+ már sok. Párom 20+ és rohadtul elgondolkodtam, amikor ezt megtudtam. Embere válogatja, kinek mi sok.
aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%

Ismerek olyan nőket akiknek 100+ volt eddig!


25 évesek!

aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%

“ Párom 20+ és rohadtul elgondolkodtam”


Neki kellett volna elgondolkodni, hogy ilyen komplexusos pasira érdemes-e időt fecsérelni :D

aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
32%

Úgy gondolom, 17-27 éves korig egy normális nőnél, aki egy kapcsolatban szeretné leélni az életét, a próbálgatások mellett max. 5 férfi ami még nem sok, de ha nagyon nem ismeri ki magát a férfiak között, akkor még 2-3 plusz belefér.

Utána, ha család a cél, akkor ennyi faszi után már 3-4-ből ki lehet választani a nagy ő-t.

Szóval egy 40 éves nőnél a 10-11 férfi még nem sok. Az átlagos férfi ennél kevesebb nőt húzott meg ennyi idős korára.

aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!