Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép nő és egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép nő és egy pasi között lehet tisztán barátság, vagy a pasi titokban abban reménykedik, hogy egy nap férfiként tekint majd rá a nő?

Figyelt kérdés

Szép nő alatt elsődlegesen az ilyesmiket értem:


[link]


aug. 11. 19:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
8! De min ment félre a dolog nálad? Nekem most is négy közeli lány barátom van..."valahogy" működik a dolog.
aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
A pasik azért barátkoznak, mert a nő nem fekszik le velük.. és ott lebzselnek, hogy hátha elgyengűl és megkaphatja.. nézd meg mondjuk egy szép pultosnak mennyi "barátja" van.. szánalmasak a pasik akik ott csüngenek a pulton.. érted?
aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12


Igen, szánalmasak, értem.

Igazad van

aug. 11. 19:40
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

11, az egyikkel lefeküdtem. Nem ez volt a "baj" hanem h vőlegénye volt(most tekintsünk el attól hogy ez mennyire is volt etikátlan) utána festélyezve éreztük magunkat egymas társaságában.

A 2.nál egy idő után mindig minden apróságon összekaptunk és a végén már közel sem volt olyan a viszony mint régen és el is távolodtunk egymastól. Itt vonzalom sem volt egyik részről sem,ez biztost.

A 3.nál is veszekedés volt de csak 1,az viszont hatalmas volt. Itt mint utólag kiderült a nő részéről lehetett/talán akart is volna kapcsolatot de én nem gondoltam ezt akkor.

Mostanában is volt/van kialakulóban egy barátság de ennek én próbálok véget vetni mert itt viszont én kezdtem vonzodni a nőhöz de mivel ő foglalt így esélytelen.


Manapság úgy veszem észre kezd elcsépelt kifejezés lenni a barátság szó,hajlamosak az emberek a közeli ismerősökre/haverokra is ráakasztani ezt a szót viszont nálam kicsit többet takar ez a kifejezés.

aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%

Én azt tapasztaltam, hogy nem igazán.

Érdek nélkül ritkán keresi egy felnőtt férfi egy szép, érett nő tàrsasàgàt.

aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem lehet, de ritka az ilyen eset. Férfiakból is vannak olyanok, akik nem kapják el röptében a legyet is, és nem minden médiaízlés szerint szép nő jön be nekik. Illetve azért ne feledkezzünk meg a meleg férfiakról, közülük a menőbbeknek rengeteg szuperszép menő barát barátnőjük van, akiktől érthető okokból nem akarnak semmit :D. De sztem a férfiak többsége nem alkalmas ilyen barátságra.
aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

A helyzet az, hogy nők azokkal a férfiakkal barátkoznak, aki nem igazán szívdöglesztő nekik, de mégis talonban akarják tartani, hogy majd 30 körül ezen értük rajongó pasasokból válasszák a legjobb apukát.


A férfi célja meg az ilyen nővel is a szex...

aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért csüngenek a pulton, hanem mert ott szóbaáll velük egy nő aki csinos. Nem akarja őt az összes. Mondjuk a többség igen :D Ha meg van egy párod, aki szintén tetszik, és szerelmes is vagy, ezentúl csak 80 éves kövér kopasz nőkkel állsz szóba, vagy azért jóban lehetsz kicsit csinosabbakkal is? Mert azért ez elég szomorú lenne a csinos nőkre nézve, hogy kerülni kell őket mint a leprást, mert nincs barátság se semmi beszélgetés a csinosabb nőkkel.
aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
12!! Baromság! Erre csak ennyit tudok mondani! Komolyan, ma elfogadunk mindent, de a ferfi-nő barátság meg mindig tabu...
aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg, nem tudom mit vannak oda, lehet hogy nem is nő hanem transzi.
aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!