Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt úgy elmomdani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt úgy elmomdani a másiknak, hogy ne legyen belöle sértödés,harag?

Figyelt kérdés

Van egy nő kolégám, akivel annak ellenére, hogy nem régen és nem is annyira jól ismerjük egymást, mostanában megbeszelünk olyan szemelyes dolgokat is, amit az ember nem oszt meg akárkivel. Idő kózben elkezdtem vonzódni hozzá és bár némi kölcsönösseget látok ebben, viszont tudom,hogy nem lenne belőle semmi levén hogy foglalt.

Hogyan tudnám közölni vele azt, hogy inkább tartsunk "pár lépés távolságot"?

Azon is elgondolkoztam, hogy talán barátkent tekint rám (amin azért csodálkozom) ezért sem tudim milyen atílusban kellene ezt előadnom, azzal természetesen tisztában vagyok,hogy ezután a viszonyunk nem lenne már olyan közvetlen mint most.



júl. 24. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek ezt közölni? Tartasz 3 lépést venni fogja a lapot es kesz.

Légy asszertiv mert vannak akiknek néha sérti az egóját ha eddig körbe volt lihegve hogy már meg le van ejtve, szóval szürke kő technika.


Ne drámákat csinálj már ebbol mint vmi tinicsajok hogy hu rámnézett én ránéztem és ha nem nézek rá baj?

Emelkedj már fentebb..

júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van egy jo kis nárci pasi kollegám. Tudod aki nagyon ért a nőkhöz simán izzitja a levegőt is és hullámvasutazik.

Tiszta izgi az egész hogy hol egymasnak esnénk, hol megfolytanánk egymást egy kanál vízben🤣

Ha mobbing van ő egyedül áll ki mellettem(nem egyszer hatalmas lelki dopping is padlóról is felemel 2 perc alatt) és erre minden nő elsápad es mégjobban utálnak🤣

Egy rakat ilyen szórakozás megy.

Tiszta olyan mint egy kapcsolat csak, kollegális keretek közt. Teljesen elég munkahelyi kiégés ellen ennyi.


Nem kell ezeket túl lihegni túlagyalni beleképzelni az ásokapát meg minden sz.rt amivel csak elrontani lehetne..

júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Nyílván erre gondoltam,viszont ha szóba kerülne ez ezértmondanomkelle rá vmit.


2 az ég óvjon mindenkir a narcisztikusoktól.

júl. 24. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

3 pont higy nem kéne rá mondanod semmi személyeset max ma nehéz napod van vagy ma most hajtanod kell vagy elkezdesz a melorol beszélni pl van e ma a fonok ezen stresszelsz mert alá kéne írnia kb időre..

Terelj.

Venni fogja a lapot. Hogy most nem épp körülötte forog a világ de ne vegye magára neked van épp vmi görcsöd csak.( Ami nem ő..)tehat ha szemelyeskedne pl bajod van velem? Te ne szemelyeskedj. Ja csak aláiratni szeretnék rágom a fönök küszöbét.(vagy bármi munkaügy pl.)

Néha azert nem árt a hogyvagy kotelezo small talk is aztán a végén hogy drukkolok akkor, vagy legyen szép napod akkor, vagy biztos finom lesz, vagy remélem sikerul odaérni közhelyek és lezárod es kesz.


Asszertiv komnunikacio. Gondoltam hogy nem fogod érteni.

júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
A nárcik arra sztem jók hogy feldobnak egy munkahelyet. Persze ha a nője lennék már pszichiátrián lennék, de igy pont jó. A nárcikkal 3 lépés az igazi valodi kapcsolat soha nem a közelebbi vagy távolabbi mert akkor megéget és csúnyán.., vagy jelen sincs és unatkozol..
júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4viszont már értem. Köszi.
júl. 24. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy inkább ne beszéljünk/nem beszélek ilyen dolgokról, jártam már úgy, hogy visszahallottam ezt-azt, nem akarom, hogy mindenki megtudja.
júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd a tavot. Ne szolj a vonzodastol. Nem biztos,h eszrevette szerencsedre.
júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Valóban , azt nem tudom h észre vette-e. Viszont nem lepődnék meg azon ha megfordult volna a fejében ez.
júl. 24. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs más elemezgetni valód?
júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!