Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt úgy elmomdani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt úgy elmomdani a másiknak, hogy ne legyen belöle sértödés,harag?

Figyelt kérdés

Van egy nő kolégám, akivel annak ellenére, hogy nem régen és nem is annyira jól ismerjük egymást, mostanában megbeszelünk olyan szemelyes dolgokat is, amit az ember nem oszt meg akárkivel. Idő kózben elkezdtem vonzódni hozzá és bár némi kölcsönösseget látok ebben, viszont tudom,hogy nem lenne belőle semmi levén hogy foglalt.

Hogyan tudnám közölni vele azt, hogy inkább tartsunk "pár lépés távolságot"?

Azon is elgondolkoztam, hogy talán barátkent tekint rám (amin azért csodálkozom) ezért sem tudim milyen atílusban kellene ezt előadnom, azzal természetesen tisztában vagyok,hogy ezután a viszonyunk nem lenne már olyan közvetlen mint most.



júl. 24. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ja, főleg, hogy megkeverik a sz*rt a kollégák között is, hogy összekapjanak, de ő persze jól jöjjön ki a dologból. Akinek egy nárcisztikus izgalmas az maga sem 100-as... Egy normális ember kerüli őket vagy semleges marad, hogy békénhagyja őket. A hátad mögött téged is elhord mindennek ne aggódj..
júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!