Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy baráti társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy baráti társaságban most találkoztunk először ez jelentheti hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

A baráti társaság mikor együtt volt volt hogy beszelgettunk a férfival meg viccelodtunk de nem vettem észre komolyabb dolgot azon kívül hogy néha össze néztünk vagy ha közel voltunk egymáshoz mintha zavarban lett volna.

Nem volt persze már első találkozásra sem közömbös nekem sem.

Aztán mikor már eltelt egy - két nap egy ügyben fel kellett keresnem es irni kellett neki üzenetben de azóta minden nap beszélünk ha van időnk.. ugymond viccelodunk meg van hogy kérdez is stb.


Ez jelentheti hogy egy kicsit is de tetszek neki?

Egy férfi írna egy lánynak így többet ha nem erdekli úgy, max csak haverkodik?


Mással a 20 fős társaságból nem beszélgetek azóta csak ha majd legközelebb találkozunk.


L/26



júl. 19. 05:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kíváncsi rád. Hogy milyen szándékkal, azt már ő tudja. De igen, jelentheti.
júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!