Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen dolgokat csak a közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen dolgokat csak a közeli barátaitokkal,bizalmasaitokkal osztotok meg az ember vagy esetleg azzal is akitől akar valamit?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány (26éves,én 29) akivel a munkámbol adódóan találkozunk és beszélgetúnk néha. A napokabn a kapcsolatokra terelödött a szó mikor is megjegyezte, hogy elhidegültek a párjától és talán elkezdett érzelmeket táplálni más iránt.


Felmerült bennem, hogy esetleg rám gondolhatott amit burkoltan próbált sugallni,de nem tudom,pofára esni sem akarok.

Ti az ilyen és ehhez hasonló dolgokat nem csak a közeli barataitokkal beszelitek meg, mert én igen.

Nem vagyunk teljesen idegenek egymásmak de nem is vagyunk barátok(én nem erzem úgy, hogy barátok lennénk)



júl. 26. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én még velük se.
júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Kapcsolatfüggőre és csalfa személyre fáj a fogad? Jó lenn van az a bizonyos léc szó se róla. Grat...
júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem rád gondolt.
júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az emberrel en biztosan mem jonnek ossze. Kapcsolatban van, de massal flortol, masna szerelmes? Semmi jot ne varj ettol az embertol.
júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Inkább kérdezz rá, minthogy sose derüljön ki. Úgy könnyebb. Én is csináltam ilyet, mikor nem tudtam, van-e valakije, illetve most is ezt teszem, lassan kinyerem az illetőből, hogy egyedülálló-e.
júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rád gondolt. Nem hiszem, hogy van neki mersze hozzá ha az ELVILEG rossz kapcsolatából nincs bátorsága kilépni.
júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene tőle megkérdezni, hogyha elhidegült, akkor miért van még vele és miért nem hagyja ott?
júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem rád gondolt. Fried zone-ban vagy, ha arról beszél, hogy tetszik neki valaki.
júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első pasim, még tinikoromban velem osztotta meg a gondjait a barátnőjével, mielőtt összejöttünk. Pár hónappal később szakított vele. Aztán nem sokkal később összejöttünk. 4 évig voltunk együtt. Az utolsó fél évben, mint utóbb kiderült, lett egy lány barátja, akivel megosztotta, hogy velem milyen gondjai adódtak. Aztán elmondta nekem, hogy túl fiatal 20 évesen, ahhoz, hogy egy nő mellett ragadjon le, még élni akar. Nincs velem semmi gond, csak nem tud ilyen fiatalon egy életre elköteleződni, úgyhogy szakítottunk. Nem sokkal később összejött ezzel a lány baráttal, egy éven belül összeköltöztek, további egy évvel később elvette feleségül. 22 évesen. Nem sírtam utána, nem ezért írom le ezt, de vannak ilyen emberek. Kapcsolatfüggő, aki benne marad egy olyan kapcsolatban is, ami számára nem az igazi, de csak addig amíg nem talál új lehetőséget. Ne legyél palimadár.
júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én ilyet senkinek nem mondanék, nem hogy munkatársnak. Enyhén labilis nő lehet, a kapcsolata nem jò, de amíg nem biztos a másik, inkább benne marad egy rossz kapcsolatban. Szerintem az ilyen magán kezdjen el dolgozni, ne másik kapcsolatba ugráljon.
júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!