Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik szerint a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szerint a saját férjük "nem egy szép ember", azok szexelnek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Vannak feleségek akik elmondják hogy hát az ő férjük nem egy szép ember, de szépen gondoskodik róla és gyerekeiről stb.


Eddig oké, de arra még egyik sem tért ki (érthető okból, hisz ez intim magánügy) hogy a "nem szép ember" amikor este a hálószobában odaáll meztelenül elé akkor a feleség leküzdi az undorát vagy akkor hirtelen nem látja csúnyának?



júl. 24. 22:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem se tetszett az ex megis rengeteget szexeltunk . Mindig ramasztam orommel. Nagyon elveztem vele a szexet. Mindig onmagam lehettem vele. Sose kellett hazudnom vagy megjatszani magam semmiben. A szemelyisege tetszett nagyon.
júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy úgymond "objektíven" látod, hogy valaki nem szép, nem azt jelenti, hogy neked ne tetszene, vagy ne vonzódnál hozzá.
júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%

Ja!

Meg szépen meg is tud bni, mivel nagy farka van.

Hatalmasakat élvezek vele, korábban mással nem volt ilyen intenzív orgazmusom.

Nem pont a hossza mert az kb 20 csak,hanem hogy tényleg vastag.

A korábbi partnereim elbújhatnak mellette! Mind!

Volt nekem 190 magas jóképű de kicsi vékony farka volt sőt inkább olyan mint egy tampon.

Nem tudtam vele élvezni az együttléteket, és a szex az alapja minden kapcsolatnak úgyhogy szakítottam azzal!

júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%
A nok a jo szexbe is szerelmesek tudnakenni.. nezd meg a szuz lanyokat , megkapjak az elso faxt es holt szerelmesek utana.
júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%
#4 hiába a lepontozás, a 4-esnek igaza van.
júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Jó szex az alapja, mondom

.

Meg akinek volt már magas jólépű de férfiatlan pasija az tudja csak milyen rossz. Amikor ott szerencsétlenkedik az ágyban…….

júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy racionálisan tudja az ember hogy hát nem éppen egy szépség ideál, mert alacsony, kopaszodik, füle is elall stb. De attól még neked lehet a legszebb ha szerelmes vagy.
júl. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%

"Nem pont a hossza mert az kb 20 csak"



Es ez lett felpontozva? :)



40F incel

júl. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy nem az a tipikus jóképű férfi, még nagyon szeretem és gondolom ez miatt tetszik is a férjem.

Régebben volt egy barátság extrákkal kapcsolatom, ő sem volt kifejezetten jóképű, helyes, de valami megfogott benne, megvolt a kémia és a

szex is nagyon jó volt.

Nem szabad felszínesnek lenni, szerintem ennyi a titok nyitja.

júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a férjemről sosem mondanék olyat, hogy "nem egy szép ember", mert számomra vonzó és nekem nagyon tetszik, szerintem igenis szép, de objektíven nézve tudom, hogy azért nem ő az a típus, akitől nők milliói szeme ugrik ki a helyéből, ha meglátják. De mert valaki nem néz ki úgy, mint Henry Cavill, azért nem feltétlenül lesz undorító az ágyban, sőt :D Szerintem normális ember nem áll össze valakivel, aki taszítja, csak mert szépen gondoskodik rólunk a gyerekekkel. Ha idővel lesz visszataszító, az lehet, hogy más, mittudomén, 20-30 év alatt meghízik az ember, na bumm, ahhoz akár az asszony is hozzászokhatott vagy ő is meghízhatott vagy minden, és lehet ez a norma, meg a megszokás meg egyébként is 30 év után ki tudja, mennyire szoktak a párok már hancúrozni. De azért szerintem egy ponton túl a kapcsolatban már inkább érzelmi alapú az együttlét és nem vizuális, legalábbis ha nem így lenne, akkor tömegével válnának el az emberek 45-50 éves koruk felett, amikor már mindenkin kezd meglátszani a kor, az évek és a nehézségek, már senki sem olyan feszes, megjelennek a ráncok, az ősz hajszálak, a nyikorgó ízűletek, stb, de a libidó attól még nem biztos, hogy eltűnik. És mégsem ezt látni, hogy 50-es éveikben nagyon pattognának az emberek, mert (már?) nem vonzó számukra a párjuk. Nyilván van mindenre példa, de azért nem ez a jellemző.
júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!