Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik szerint a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szerint a saját férjük "nem egy szép ember", azok szexelnek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Vannak feleségek akik elmondják hogy hát az ő férjük nem egy szép ember, de szépen gondoskodik róla és gyerekeiről stb.


Eddig oké, de arra még egyik sem tért ki (érthető okból, hisz ez intim magánügy) hogy a "nem szép ember" amikor este a hálószobában odaáll meztelenül elé akkor a feleség leküzdi az undorát vagy akkor hirtelen nem látja csúnyának?



júl. 24. 22:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem volt célom hogy jóképű legyen.

Van diplomája, vállalkozása a férjemnek, a gyerekünknek mindene meg van.

Nem kell éheznünk, nem kell 12 óráznom, nem kell 3 műszakoznom, nem kell ki dolgoznom a belemet, meg tudok venni egy cipőt, táskát, 2 autónk van és nem kell rettegnem hogy nem tudunk majd enni meg fűteni.

A külső semmi.

Kb semmit nem ér.

Tanulhatok mellette mert kifizetjük.

Nyaralhatunk, mert megkeresi a rá valót.

Nem nekem kell a nadrágot hordanom, nem nekem kell udvarolnom neki.

júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

# 11


de akkor kívánod is szexuálisan ugye? mert csak anyagiakról írtál, mondjuk szexuális vágy és család fenntartása két különböző dolog ez tény.

júl. 25. 11:51
 13/32 anonim ***** válasza:
64%
#11 egy aranyàsó,aki a pénzre izgul...
júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
55%

11# a klasszikus érdek magyar nő!!!!


Nem szeretem az ilyet. Amint elfogyna a pénz nenne máshoz.

júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

A teste most már taszít. Nincs is szex, de amíg volt addig is csak libidó segített, még csak nem is egy lepedőakrobata 😕

Társnak viszont nagyon jó, de feszültséget okoz hogy nincs házasélet. Most meg hogy meleg van, félmeztelenül járkál, szándékosan az aurámban nyomul, idegesít, de egyáltalán nem szeretném megbántani 😢

júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Mit érnék egy bombajó pasival ha nem tudnánk normális életszínvonalon élni???

Amikor nincs mit enni és éhesen fekszel le, ki lehet ábrándulni és eszedbe sem jut a szex!!!

júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
20%

16#


Az persze eszedben sem jut, hogy együtt a férjeddel előteremteni valamit. Nem te a tutiba, a készbe akarsz bele ülni. Erre mondják azt, hogy nem hivatásos k.rva, hanem megélhetési k.urva.


Az ilyenekkel dunát lehetne rekeszteni annyi van belőlük. És mindig tagadják, nem a nők nem a pénzre mennek, dehogynem.


Tisztelek a kivételeknek.

júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Együtt előteremteni?

Oké, de egy minimálbéres palit legfeljebb eltartani tudnék.

Sehova nem haladnánk, még az én színvonalamat is lehúzná a béka segge alá.

Még egyedül is jobb mint egy szegénnyel.

Mert bulizik az ember, válogat, partikra jár, vásárolgat.

Egy szegény mellett meg semmit nem lehetne.

Vagy hogyan lenne a nyaralás?

Én elutazok Ciprusra , ő meg otthon marad?

Vagy fizessem én a pali nyaralását?

júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Kényelmesen keresek pénzt, nem 3 műszakozok, nem túlórázok mert amit kell azt a férjem előteremti.

Elvégre ő a férfi!

Nagy házunk van, nyaralni járunk és a gyerekünknek is meg van mindene.

júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A 16ost nem ugyanaz írta mint aki a 15ot nézzétek már a pipakat.
júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!