Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen dolgokat csak a közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen dolgokat csak a közeli barátaitokkal,bizalmasaitokkal osztotok meg az ember vagy esetleg azzal is akitől akar valamit?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány (26éves,én 29) akivel a munkámbol adódóan találkozunk és beszélgetúnk néha. A napokabn a kapcsolatokra terelödött a szó mikor is megjegyezte, hogy elhidegültek a párjától és talán elkezdett érzelmeket táplálni más iránt.


Felmerült bennem, hogy esetleg rám gondolhatott amit burkoltan próbált sugallni,de nem tudom,pofára esni sem akarok.

Ti az ilyen és ehhez hasonló dolgokat nem csak a közeli barataitokkal beszelitek meg, mert én igen.

Nem vagyunk teljesen idegenek egymásmak de nem is vagyunk barátok(én nem erzem úgy, hogy barátok lennénk)



júl. 26. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez szokatlan... de nyilván lehet hogy egy érzelmes időszakban van, ésilyenkor az ember nem feltétlenül érzi a határokat, és ilyenkor könnyen kicsúszhatnak a dolgok.


Persze felhozhatod a témát, rá is kérdezhetsz.

júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!