Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy külső szemlélők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy külső szemlélőként figyelmes lettél arra, hogy két ember közt erős vonzalom alakult ki?

Figyelt kérdés

Akik amúgy nem egy pár vagy akár külön külön kapcsolatban élnek.

Mi volt ami miatt erre gyanakodtál?


júl. 23. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen emlékszem, a férjem és az ingatlanközvetítő nő között csak úgy izott a levegő. Teljesen egyértelmű volt a helyzet, ilyenkor megváltozik a hangszín a mimika stb.
júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 14 éves lehettem amikor szomszédokkal elmentünk kirándulni, nyár volt szóval mindenki lengén öltözött és az egyik szomszédom aki akkoriban házas nő volt úgy tüzelt a tőle jóval fiatalabb másik szomszédomra mint a szuka. Állandóan végigmérte, hozzáért és mondtam anyának, hogy hamarosan jóban lesznek. Nem hitte el merthogy én még kicsi vagyok ilyenekhez. Aztán kiderült, hogy viszonyt folytatnak. Elvált a nőtől a férje, a fiú megházasodott vele korban összeillő nővel. Úgyhogy igen észre lehet venni, hogy mizu van egykettőre csak jó megfigyelőnek kell lennie az embernek.
júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyoldalúakat látok csak.


Pl Kollegáknál.


Amikor megváltozik be van sózva a 45 éves ffi kollega mikor vmi cérnavekony hangú új felvett huszas kiscsajjal beszél.

Vagy amikor a nagycsecsű körül liheg mindig az egyik infós vele nevet kacag egyhúron vannak, a csajnak(komoly kapcsolata van) egy csettintés lenne a mitugrász infós, messziről virít, ahogy csorog a nyála.

Aztán mikor 10 ből 9 nő flörtöl vissza a mindenkivel flörtölő pasikollegának. Szinte versengenek a kegyeiért, mikor kire néz rá.

Meg amikor az alja más osztályról próbalkozik nyomul akarkire udvarias színben feltüntetve a segitségeket kozben várják mikor esik le vmi morzsa.

Stb.

júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, hogy észrevettem valakik együtt vannak, miközben hivatalosan még nem vallották fel.
júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam ilyet, igen. Munkahelyen, házasok voltak mindketten, csak éppen nem egymással. Amikor közös helyiségben voltunk többen (konyha), izzott a levegő, pedig egymásra sem néztek. Később, amikor már el lehetett csípni őket együtt (teljesen ártalmatlan helyzetekben, ha nem ők lettek volna hanem akármelyik másik férfi és nő kollégánk, senki nem gondolt volna rosszra) szintén izzott a levegő, vibrált közöttük valami láthatatlan dolog. Amikor publikus lett a kapcsolatuk, valahogy senki nem lepődött meg.

Azóta eltelt vagy 10 év, mindketten elváltak és összeházasodtak, közös gyerekük is született.

júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, észre lehet venni. Csak jobb tettetni a hülyét, mint beszélni róla. Az ő dolguk, mikor vállalják fel, ha egyáltalán...
júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam érezni a vibrálást a levegőben, meg azért szemmel látható jelek is vannak ilyenkor.
júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Azt latom hogy egyes nok tobb ferfitol vibralnak egyszerre.. azt hogy egy ferfitol ,nem igazan!
júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!