Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet inkább ne próbálkozzak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet inkább ne próbálkozzak, ha nem hagyta a csókot?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal igen közel kerültünk egymáshoz, noha nem a klasszikus értelemben vett randikon. Az érintések hossza is igencsak elnyúlt, olyannyira, hogy a deréktájon is hosszan időztem, (játsszva a bugyijával a csípőjénél) majd átkaroltam és egy pillanatban hátulról adtam néhány puszit a nyakára. Még ezt is hagyta, ahogy azonban fordultam előre és közeledtem a szájához ezelől már kitért. Nem szólt különösebben semmit, így kis idő múlva nekifutottam újra, de ugyanaz.

Hagyjam inkább, ő nem vonzódik úgy hozzám mint én hozzá?

Legalábbis én biztos nem tudnék neki nemet mondani.



júl. 10. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az is meglehet, hogy nem vonzódik hozzád.

Persze előfordulhat, hogy soha nem csókolózott még és egyszerűen fél a leégéstől. Én anno hasonlóan jártam, de a lány még 16 éves volt és a szokásos puszi az arcra helyett meg akartam spékelni egy szájra puszival. Elfordította a fejét és meg is némult egy időre. Mint kiderült soha nem csókolózott és rettentően parázott ettől. Jobb ha tisztázod, mert néha ilyen banális fére értéseken múlik.

Megbeszéltem vele és tisztáztam, azután megegyezünk abba, hogy eleinte csak szájra puszi lesz, persze tovább is időztem ott, amit nagyon élvezett.

júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Lehet ez már túl sok volt neki.


Beszéld meg vele, és csók előtt kérdezz rá. Lehet ezt is szexin csinálni, nem fogja lelohasztani a hangulatot

júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez a veszély mondjuk nem áll fent, mert már nem 16 éves. Felnőttek vagyunk mindketten, csak ilyet még nem tapasztaltam aztán azért állok kicsit értetlenül előtte.

Ha nem jövök be neki akkor mondhatta volna azt egyből.

júl. 10. 16:09
 4/13 anonim ***** válasza:
A legjobb helyre jöttél.
júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem akar veled csókolózni csak dugni. Nem hiszem el hogyha hagyta magát "lefogdosni" akkor nem vonzódik hozzád.
júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet? Hogy lehet szexelni csókolózás nélkül? Mi vezeti fel, vagy hogy történne anélkül?
júl. 10. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Ne hallgass az #5-osre, hulyeseget beszel
júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok szintén.

Van olyan 30-as női ismerősöm, aki nem csak szűz, de még csókolózni sem csókolózott soha és nem ő az egyetlen.

Persze lehet másáll a háttérben, de kitudja…

júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélek hülyeséget, sok nő és férfi csókolózni nem akar mert túl intimnek tartja, még intimebbnek mint a szexet. Mielőtt valaki belém állna nem én nem úgy gondolom, érzem, de attól még vannak olyan emberek.
júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a friendzone-ban. Nem akar komolyat, bár ez már a legelső mondatodból tudható volt. :D Érintések, puszikák, hát még csajok között is beleférnek a barátságba.
júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!