Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, ha egy nő egyszer full kezdeményező, máskor meg annak teljes ellentéte?

Figyelt kérdés

Egy kolleganőről van szó. Egyik nap még ő ír rám, meg aztán odabent is odajön beszélgetni, meg úgy mosolyog rám, hogy a többi kolléga szerint is egyértelmű, hogy odavan értem, de aztán meg másnap észre se akar venni, kerül, inkább elslisszol mellettem, üzire nem válaszol.


Én abszolút pozitívan fogadtam a "jeleket". Ezért nem is értem, mi a fene van most...



júl. 20. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer ilyen kedve van másszor olyan. Nem robot.
júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Olyan nagyon nem tűnt rosszkedvűnek, inkább csak engem vett szarba
júl. 20. 20:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok, mert ez baromi fárasztó tud lenni. Erre nekem nincs időm, nem így működöm, és bennem ez megbízhatatlan benyomást kelt.
júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga sem tudja, hogy mit akar. Amúgy meg légy férfi és kezdeményezz te!
júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet játszmázik. Végülis most is rajta gondolkodsz
júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bizonytalan.

Vagy arrakíváncsi, hogy ha ő nem keres téged akkor te keresed

-e őt.

júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Mérged, mert nem hívtad el randira.
júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet,hogy nem akar sok lenni/nyomulni,így néha picit visszavesz.

Most magamból indultam ki,mert aki nagyon tetszik, annak én is írtam már, lecsaptam a magas labdàit, flörtöltem,bókoltam.Aztàn próbáltam kezébe adni az irànyítàst.Még nem hívott randira, pedig volt hasonló felvetés vicces formàban,én meg nem szeretnék erőszakosnak tűnni.

júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Bipoláris depresszió meg elutasító személyiségzavar tud ilyet csinálni.
júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7


Elhívtam

júl. 20. 22:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!