Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vonzódik hozzám ha nem lát 2 hétig?

Figyelt kérdés

Ha ott vagyok vele nem látom h vonzódna. Nem látom h odáig van értem. Nem ad puszit nem simogat meg kB mintha 1 haver lennék. De ha 2 hétig nem látjuk egymást utánna teljesen átváltozik úgy néz rám mint 1 istennore. Bókol méreget stb

Most kajak 2 havonta legyek elérhetetlen2 hétre h nőnek kezeljen?

Mielőtt írnátok h csak szexhiany nem gondolnám mert ha2 hétig együtt vagyunk ott se szexelunk. Csak ott úgy viselkedik velem mintha 20 éves Házasságba lennénk azt megértenem

És mielőtt írnátok nem a szex a bajom. Csak ne vegye már természetesnek a jelenlétem. Ha2 hétig együtt vagyunk és szexi bugyiban mászkálok kB úgy kezel mint ha a tesója lennék felse izgatodik. De ha 2 hétig nem lát és úgy jelennek meg 1 pizsamában qkkor meg már jajjde jól nézel ki



júl. 9. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor úgy érzi, hogy elérhetetlen vagy.
júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért vagy vele?
júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ő impotens, vagy esetleg már nyugdíjas korúak vagytok?
júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van. Félig meddig egyutt is élünk de ha nem találkozunk pár napig mintha el is felejtene. És igy mindig olyan amikor ujra találkozunk mintha egy idegen lennék neki még azt is kérdezi nem baj ha kimegy mosdóba? Megint flörtölgetni kell vele, ujra "felfedez", mintha állandóan össze kéne vele jönni újra meg mintha újra belém kéne szeretnie.

Addig van csak rámkattanva mig együtt vagyunk, ha ez megtörik mert épp külön, akkor meg mintha egy idegen térne vissza.

júl. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 es én ugyan így vagyok vele ha 2 hétig nem talalkozok vele számomra is elidegenedik megint flörtolgetni kell h felengedjek meg minden, mert nekem a ritka találkozó eltávolítása eredményez. Nála meg fordítva van, ha ott vagyok nonstop természetesnek vesz kB mintha az anyja lenne mellette. Felse tudom a figyelmet kelteni(nem szexre ertem) hanem h gyönyörködni bennem h éreztette h de jó h vagyok h nem bír velem bérelni bokoljon ne tudja a szemét levelei rólam. Ha meg nem lat és utána találkozunk mint 1 új kapcsolatba dicser bújik ölel
júl. 10. 10:09
 6/9 A kérdező kommentje:
És számomra ez nem normális főleg 1 éves kapcsolatnal h együtt vagyunk találkozunk és nem látom rajta azt az örömöt amit kéne. Hát úgy kéne örüljön, mint majom a farkanak. Más paroknal 1 éves kapcsolatba annyi ölelés puszi dicséret hála van h csak na. Nekem meg 2 hetere elkell tűnnek h valami bókot vagy. Hiányzolt kieroszakoljon magabol
júl. 10. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet neki ingerszegény az amikor együtt vagytok pl 4 fal meg tv net. Vagy akármi más. "Elpunyul."


Nálunk hál ég nem ilyen van, de az hogy ugy èrzem magam vele mikor "visszajön" mint vmi 100.első randin, engem meg ez bizonytalanít el mintha instabil lenne a párom

júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Folyt Azon is agyalok már nem e más nőkhöz jár az én párom, mivel gondolom ott megy ez hogy illik szólnia hogy kimehet e a mosdóba.

Aztán hazajön és valahogy rajta marad az a magatartás, amit a másikkal csinál.

júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én azért vagyok tavolsagtarto ha huzamosabb ideig nem látom mert nem 1 elkotelezett szerelmi kapcsolat a. Miénk. És instabil vagyok benne. Ha2 hétig nem látom nem tudom h alljak hozzá, mert nem tudom változott e valami a 2 hét alatt. Főleg ha nem telefonál nem nagyon ír akkor nekem se adja a motivaciot
júl. 10. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!