Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha több hétig ignoráltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több hétig ignoráltam egy pasit.Lehetséges,hogy azért lett azóta távolsagtartó velem?Nem ír magától nem keres egyáltalán.

Figyelt kérdés

Amíg nem ignoráltam szinte minden nap írt meg én is neki.Sűrűn találkoztunk.Ignorálásom óta ez teljesen megváltozott.Csak akkor beszélünk,ha én írok neki,de magától rám nem írna.

Amúgy meg,ha egy pasi ignorál hetekig egy lányt az nem baj?De ha a lány teszi ugyan ezt a pasival az már bezzeg nem tetszik nekik....érdekes.



máj. 5. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Talált kozben vmi jó elfoglaltságot nincs mostvrádkattanva. Vissza kell vonni a figyelmét.


Kb mint az ovisoknak. Ha ott van a homokozóban akkor homokozik de ha elviszed a hintához akkor meg hintázni akar. De ha te homokozni akarsz megint akkor vissza kell terelni a figyelmét a lapátra meg vödörre mert nem akar lejonni a hintáról.

máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván azért.


Engem aki egyszer így eldob, az inkább hagyjon békén utána már.

máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Perifériára tetted magad, nyilván neked kell tenned azert is ha újra központba akarsz kerülni.
máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem szeretik ha hülyére veszik őket . Amúgy ha távol éltek egymástól és csak chat van akkor alapból semmi értelme az ismerkedésnek főleg ha régóta elhúzódik ez és semmi sem történt közben a való eletben.
máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez oda-vissza játék. Aki tiszteli önmagát az nem fog olyan ember után futi, aki sz*rik rá. Ezt nem is tudom hogy gondoltad... Azt kapod, amit adtál.
máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanazt irtam 1 es 3.valaszomban erre az egyik nullás a másik meg 100. A szövegértéssel lehetnek bajok?
máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem igazán. Az elsőbe máshogy fogalmazol és manipuláció van benne..
máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanaz. A esetben nincs a fókuszban a csaj magátol kivonult, B esetben meg újra fokuszba kell kerüljön magátol visszavonulni..


Ugyanaz a ketto.

máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az elsőben kb. hibáztatod a pasit, pedig a csaj szarik rá. A második hozzászólásodban, csak hideg tényeket közölsz. Itt te nem érted milyen hatással van a szöveg megfogalmazása másokra..
máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Egyértelmű, hogy azért, van is az a mondás, hogy "Ne szaladj olyan szekér után ami nem vesz fel" Jól teszi, ilyen esetben ez a helyes magatartás.


"Amúgy meg,ha egy pasi ignorál hetekig egy lányt az nem baj?De ha a lány teszi ugyan ezt a pasival az már bezzeg nem tetszik nekik....érdekes."


Ez nagyon gyerekes felfogás. Bárki ignorál bárkit, az végülis nem baj, ha egyszer nem érdekli eléggé, akkor minek játsza meg magát. Az ignorált személy pedig jó esetben tudomásul veszi és távolságot tart a másiktól.

máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!