Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkora igénytelenségre vall,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkora igénytelenségre vall, ha 2 hétig nem borotválkozom?

Figyelt kérdés
Nemzetközi kamionsofőr vagyok, 2 hétig járom európát, aztán 1 hét pihi. Meló közben rendszeresen zuhanyzom benzinkutakon, napi 2x mosok fogat, és 2 nagy táska váltóruhát viszek magammal. Egyedül a borotválkozást hanyagolom ilyenkor, és mindig erős borostával érkezem haza. Erre legutóbb azt mondta a barátnőm, hogy igénytelebb vagyok, mint a cigányok.

júl. 4. 09:10
 1/9 Antiszociális lény ***** válasza:
93%

Nekem nem lenne tovább a barátnőm egy ilyen beszólás után.


Szerintem egyáltalán nem igénytelenség az amiről írsz.

júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel egyetértek, ráadásul nekem stílus a formázott szakáll és a borosta. Nullás borotvával nem is borotválkozok, mert én nem nézek ki jól szakáll nélkül. Persze mindenkinek más a kinézete, de páromnak ilyen beszólást nem engedek meg.
júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 denumer ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha olyan rendszertelenül nő, mint az enyém, akkor egy két hetes "borosta" nézhet ki igénytelenül. Legalábbis ha két hétig nem borotválkozok és ki sem igazítom nagyon undorítóan nézek ki.
júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem igénytelen de attól másnak tetszhet.
júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát a cigányos beszólás az elég erős, de a borotválkozást könnyen meg lehet oldani valami elektromos borotvával víz nélkül. Igaz hogy nem olyan, mint a pengés, de melóba megfelel. Én is csak heti 1-2 alkalommal használok pengéset.

Így a csajod se fog beszólni.

júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mondd neki, hogy akkor d***jon cigánnyal!
júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek után nem lenne a párom.
júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is eléggé undorodom a szőrtől,de ez azért csúnya beszólás volt..
júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

A párom 1 hét borostával 15 évvel néz ki idősebbnek. Utálom a szakállt és a borostát is. DE én szépen annyit mondok neki hogy sokkal szebb vagy borosta nélkül 😃

Sose cigányoznám le, az bunkó volt.

júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!