Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép nő és egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép nő és egy pasi között lehet tisztán barátság, vagy a pasi titokban abban reménykedik, hogy egy nap férfiként tekint majd rá a nő?

Figyelt kérdés

Szép nő alatt elsődlegesen az ilyesmiket értem:


[link]


aug. 11. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, létezhet olyan, hogy a pasi csak barátként tekint a nagyon szép nőre.
A pasi titokban reménykedik, hogy megkaphatja a nőt
17 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan, attól függ, hogy tetszik-e neki az a szép nő. Nem mindenkinek jön be ugyanaz a típus. De csak jelét adja, hogy igenis többet szeretne mint barátság. Nem?
aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Én 3x hittem azt hogy lehet barátság de mindannyiszor tévedtem. Szóval szerintem nem lehet barátság ffi-nő között, függetlenül a szépségtöl.
aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Miért ne lehetne? 🤨 meg miért ne lehetne még parkapcsolata a férfinak mellette, nem értem.

A ferfi-nő barátság nagyon túl van misztifikálva sokak szemében...

aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Ilyen szituban nem remény kell, hanem bizonyíték.

Egy ennyire szép nőnek be kell villantani egy komolyabb életszínvonalat, azt hogy nem kellene dolgoznia melletted, hogy utaznátok a vilàgba.és a tiéd lesz. Szeretni fog.

aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2! Mi vagy? férfi vagy nő?
aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#1


Az a baj(?) hogy szerintem a hétköznapi pasik többsége átlagos, vagy átlag alatti nőkkel is lefekszik, olyan alapon, hogy egy éjszakára jó neki.

Akkor, ha feltételezzük, hogy egy szép nő nem kifejezetten az esete, de az felkínálkozok neki, őt talán visszautaaítaná?

Szóval az, hogy kinek mi jön be, nem feltétlenül számít.


Úgy gondolom, a vérprofi nőcsábász pasik azok, akinél ténylegesen előfordulhat az, hogy visszautasít bizonyos nőket. Mert ő nincs kiéhezve.

aug. 11. 19:15
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
6! Eddig baratsagrol volt szó, most felkínálkozás???? Mi van???
aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
5. Férfi
aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7


A férfi szemszögéből értendő a kérdés.

Hogy ő tudná-e tartani a barátságot, akkor is, ha a kapcsolat túlléphetne azon, vagy azonnal elvetné az eredeti elveit, ha szexre kerülhetne sor.

aug. 11. 19:20
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
De most mit kell ezen rúgózni? A nőn múlik, hogy engedi-e bugyiba! Látja rajta, hogy akarja akkor megszakítja a barátságot ha neki nem kell. Pont.
aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!