Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Férfiak! Fordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Fordult már veletek elő olyan, hogy a lány elutasított írásban, és már vissza sem írtatok neki? Esetleg meg sem nyitottátok az üzenetét?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltok az elutasításra? Volt már olyan, hogy hosszabb üzenetnél végig sem olvastátok?


Volt mát valaki ilyen helyzetben?



júl. 17. 00:37
A kérdező szavazást indított:
Volt ilyen, mikor már láttam az üzenet elejét, meg sem nyitottam.
Volt ilyen, megnyitottam az üzenetet és elolvastam, de nem írtam rá semmit.
Volt ilyen, kedvesen visszaírtam.
Minden körülmények között megnyitok minden üzenetet, majd amire akarok reagálok.
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Volt,tobbször.

Az üzenetet megnyitottam, de vissza nem írok ha amúgy semmi nem köt a csajszihoz.

Volt akivel több fordulós volt a kapcsolatunk. Amikor bunkó módon dobott, offoltam, esély sem maradt új kapcsolat felvételre. A csajok többsége amúgy is sz@rik rá ha dob valakit mert akkor már az új pasinak hajlik a dereka. Nem kell velük foglalkozni, ha pedálozol még genyóbbak tudnak lenni 🙂🙃🙂

júl. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen volt párszor ilyen. Volt olyan is amikor lényegében már elköszöntünk egymástól, de ő még írt párszor, vagy pár mondatot. Nem annyira érdekelt már.
júl. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Irogasson akinek faj a pocse
júl. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig visszaírok, ha nem bunkózott a lány. Én úgy gondolom, ha ő nmegtisztelt azzal hogy nem ghostingolt és valamilyen formában elköszönt, akkor úgy illendő, hogy én is megtisztelem őt ugyanezzel.

Hogy volt e olyan nő, aki emiatt azt hitte hogy nem adtam fel és még mindig szánalmas módon próbálkozni akarok nála, egészen nagy összegben mernék fogadni rá hogy volt, de leszarom.

júl. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Olyan se volt hogY vissza irt..
júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nálam olyan volt, hogy az elutasítását követően elkértem a húga elérhetőségét.
júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Párszor volt...elején még idegesített a dolog mert tudtam hogy akit helyettem választ azzal sokkal rosszabbul jár majd. Aztán be is jött általában a dolog, volt mikor írt is megint az illető mi lenne ha megújítanánk a kapcsolatot egy talival de akkor már késő volt...
aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nők nem írnak vissza ha nem érdekled..
aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan volt hogy nekem nem írtak vissza, pedig nem szoktam ismerkedni interneten ahol mégkönnyebb elutasítani, tehát nem olyan szándékkal írtam, erre csak annyit mondok fejben, kapják be!
szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!