Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a vékony, alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a vékony, alacsony, fiatalos arcú, kismellű lányok jönnek be, pedofilok? Azért buknak erre a típusú nőre, mert kislányt látnak bennük?

Figyelt kérdés
aug. 11. 17:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Jesszusom...
aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#10


Hogy érted?

Ha arrón van szó, hogy ezek a pasik olyanok, akkor hogyan lehetne normálisan találni?

Vagy talán arra célzol, hogy nem minden pasi az, akinek bejönnek az ilyen nők?

aug. 11. 19:37
 13/31 anonim ***** válasza:
46%

Valamelyik standuposnak volt régen egy sokat ismételt fellépése, amiben egy prostiról beszélt, akinek olyan a segge, mint egy talán 11 éves kisfiúnak.


És bevallom, a közönség reakciójából próbáltam rájönni, hogy ez most jó-e vagy rossz, és szerintem jónak gondolták. Nem tudom, ez mit mond el a felnőttekről.

aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ők a törelmes pedofilok.
aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
46%
Türelmes*
aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem, max. ha csak olyan nők jönnek be nekik, akik 12 éves kislánynak jönnek be a felnőttek közül, a többi "ideáljuk" kiskamasz vagy fiatalabb.
aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
Állj be a sorba észért, légyszi.
aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
25%
Igen azok.
aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
22%
Én ilyen voltam(már felnőttem) vagy 25 éves koromig, és csak az elcseszett, beteg, zaklató hajlamú serülőkre/fiatalokra gerjedők találtak meg és zaklattak, próbáltak felszedni, összejönni velem vagy fogdosni, az ilyen predator jellegűek, akik tárgyként kezeltek. Mióta már 55kgn túl vagyok és 25 felett már kinézek 20nak, azóta valahogy a normálisabb férfiaknak jövök be, és tetszik ez a változás, rettenetesen. Többször is papoltam erről itt, de senkit sem érdekelt, akkor is, mikor én voltam a fiatal lány, és most felnőttként is, mindenki semleges. Undorító, ha valaki tudja a másikról, hogy kistinikre gerjed és csak beéri vele, nincs neki önbecsülése, vagy mi? Nagyon gusztustalan. Egy-egy szerepjáték belefér, de kapcsolati szinten így élni, meg ugye többször..
aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

8 az ismerosomnek elott normal kapcsolatai voltak. De a paaival egyszeruen egymasra talatak.

Van ilyen..

aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!