Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más alacsonyabb férfi (160-172...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más alacsonyabb férfi (160-172/3) is tapasztalt olyat, mintha kimondottan a magasabb nőknél lenne több esélye?

Figyelt kérdés
Én 167 vagyok. Direkt az alacsonyabb nőknél próbálkoztam sokáig, de pont közöttük tapasztaltam, hogy 185, de inkább 190 alatt senkivel nem állnak szóba.:D Ellenben pont a magasabb nők között voltak már sikereim.
júl. 9. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen random.


Én 169 vagyok, a 198-9 - ajjjh. <3 Ennek ellenére a vőlegényem 165 cm. :)


De pl van olyan, velem egymagas barátnőm, akinek alap elvárás, hogy a ffi legyen magasabb.

júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
169-cel te nem vagy alacsony nő 🙂 Én a 145-160 közöttiekre gondoltam.
júl. 9. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Tőlem a magas és az alacsony nők egyformán undorodnak. Mondjuk nemcsak alacsony vagyok, de ronda is.
júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!