Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 160 cm/alac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 160 cm/alacsony nők, 190 cm/magas pasikkal járnak, ismerkednek? Tehát erre a nagyon nagy magasság kölönbségre gondolok.

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy a férfinak nem kell magasabbnak lenni, mint egy nőnek, mert mégis csak, de nem az az érzésetek, hogy olyan különbségek vannak, ami már-már extrém? És nem hiszem, hogy szexben ez jól jönne ki. Elképzelem, hogy egy misszionárius pózban a pasi felső teste túl lóg a nőn. Ha elég rugalmas, akkor talán tudja közben csókoglatni, de nem gondolom, hogy az ilyen mértékű magasság különbség jó lenne szexben. Egyre több törpi nőt látok nálánál sokkal magasabb pasival. Mondjuk egy fej magasság eltérés a férfi oldalára még oké, de, hogy egy 160 centis nő 190cm-es pasival legyen, nem hiszem, hogy ez a szexuális területen jó lenne.
júl. 18. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Kis naiv...
júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Véletlen csak.

Nekem is magasak a pasijaim. De mert, csak ő jött oda hozzam diszkoban senki más.

Aztán másiknál: véletlen pont ő vett fel mikor stoppoltam igy vele ismerkedtem meg.

3.nál csak őt érdekelte hogy szakítottam, és szabad végre a pálya.

4. Most társkerről pl csak ő beszélt velem normálisan udvariasan nem szexorientáltan igy vele randizom


Voltak 170 es pasijaim is. De auom is így kb. Mikor egyedul voltam pont ő szólított le.(gyerekkori ismim és huszonévesen lett szerelem)

Vagy strandon pont ők jottek hozzánk oda a haverjaival labdázni.


Stb

júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
*azok is így
júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a magasság miatt van.

És egyáltalán nem ezek a nők vannak többségben.

júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni preferencia.
júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi a lényeg, hogy nálam egy 10 cm-vel legyen magasabb, amit nem nehéz hozni, mert 160cm vagyok.

Valahogy mindig magas férfiak találnak meg, így alakult (180-190 között)

júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Semmi közöd hozzá, ki kivel van, ahhoz pedig pláne nem, hogy mit hogy oldanak meg a saját hálószobájukban.

Hordd el magad.

júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Te biztos alacsonyabb vagy és úgy gondolod, hogy a magasságod a sikertelenséged oka.


Van aki a keresete miatt hiszi azt.


Én 188 vagyok de fejre sajnos ronda. És hidd el 1000 örömmel adnék neked 5 cm-ert ha jóképű lehetnék cserébe.

júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak basznak az emberek. Másoknak nem az a legfontosabb.


Amúgy meg, de nagyon jó a szex magas pasikkal.

júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8/9

176 cm vagyok, nem ezért kérdeztem. Csak érdekelt, hogy miért van ez. Én ezt látom az utcán. Amúgy meg Isten mentsen, hogy ennyire magas legyek, akkor sem, ha emiatt sokkal több nőt foghatnék. Iszonyatosan kényelmetlen lehet, hogy nincsen egy hosszú ágy, egy hosszú kád, esetleg nem engedhet meg magának egy olyan autót, amiben elfér. Pont jó ez a 176 cm magasság nekem.

júl. 18. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!