Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 160 cm/alac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 160 cm/alacsony nők, 190 cm/magas pasikkal járnak, ismerkednek? Tehát erre a nagyon nagy magasság kölönbségre gondolok.

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy a férfinak nem kell magasabbnak lenni, mint egy nőnek, mert mégis csak, de nem az az érzésetek, hogy olyan különbségek vannak, ami már-már extrém? És nem hiszem, hogy szexben ez jól jönne ki. Elképzelem, hogy egy misszionárius pózban a pasi felső teste túl lóg a nőn. Ha elég rugalmas, akkor talán tudja közben csókoglatni, de nem gondolom, hogy az ilyen mértékű magasság különbség jó lenne szexben. Egyre több törpi nőt látok nálánál sokkal magasabb pasival. Mondjuk egy fej magasság eltérés a férfi oldalára még oké, de, hogy egy 160 centis nő 190cm-es pasival legyen, nem hiszem, hogy ez a szexuális területen jó lenne.
júl. 18. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"kényelmetlen lehet, hogy nincsen egy hosszú ágy, egy hosszú kád, esetleg nem engedhet meg magának egy olyan autót, amiben elfér."


Ez azért jó nagy baromság :)

júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A hord el magad, és aki elírta, hogy b***-na, az hordja el magát innen, mert nem ezért kérdeztem, csak kíváncsi voltam, de látom, hogy a színvonal itt mitsem változott. Az Internet pöcegödre van itt is sok hozzászólásnál. Az intelligencia teljes hiánya. Azért hoztam fel a szexet, mert pl. a kis iskolás és unintelligens emberek azt mondják, hogy az ágyban mindegy, milyen magas a nő, vagy pasi, de közben egyáltalán nem mindegy. Aki meg emiatt frisztráltnak érzi magát, azzal csak azt bizonyíja, hogy igazam van. :)
júl. 18. 16:45
 13/21 A kérdező kommentje:

11/12

miért is? egy átlag ágy hossza 2 méter. ha a párnát a fejed alá teszed, és nem kopptól-koppig akarsz aludni, akkor szerintem az nem kényelmes már egy 190cm magas embernek. talán még egy 180 felettinek sem. nem panelban lakom, nem áltagos kádbam van, de még így is kicsinek érzem. azért szorongani egy autóban az sem valami jó lehet. lehet vezetőülésben szinte mindenki elfér, de amikor utasként kell utazni. megnéznék egy 185cm magas embert, egy 400 kilométeres úton mondjuk egy toyota yaris-ban, vagy valami hasonló kiautóban hátul. nem hiszem, hogy kényelmes.

júl. 18. 16:49
 14/21 anonim ***** válasza:

De igen, mindegy az ágyban, milyen magasak.

Olyan értelemben mindegy, hogy ha megtetszettek egymásnak, megszeretik egymást, akkor nem fogják számba venni a nagyszerű "érveidet", hogy miért is kényelmetlen, és megfontolni, hogy biztos egymás mellett van-e a helyük, hanem megoldják és élvezik egymással a szexet.

Vicces, hogy te nevezel mást frusztráltnak, mikor mások párválasztását és szexuális életét próbálod itt kötekedéssel megpiszkálni, valamint feltűnően idióta érvekkel próbálod győzködni magad, miért jobb 176 centi magasnak lenni, mint 10-15 centivel magasabbanak.

Nem mondom, hogy kevesebbet ér, aki alacsonyabb, sőt, illik elfogadni az embernek a saját magasságát, de már a kérdésed, és a magyarázkodásod is egy nevetséges szint.

Igen, még mindig jobb lenne, ha elhordanád magad. :)

júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra úgy tűnik mintha meg akarnád győzni az embereket, hogy sokkal inkább válasszon mindenki , minden nő egy alacsonyabb mint egy magasabb pasit.

És kissé ingerült és agresszív is vagy.


Sajnálom ha rossz napod van.

júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú a szőlő, koma.
júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sose magasság alapján választottam. Egy 190 centis padit cseréltem egy 170 centisre.
júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 162 cm nő vagyok, de nem érzem magam egyáltalán "törpinek". Párom 192 cm, hidd el teljesen jó a szex, nem lehet érezni a magasság különbséget.
júl. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én majdnem 195 cm vagyok, a barátnőm 165, és mellette még duci is, ami megint sokak szemében szálka. Miért vagyunk együtt? Mert neki nem titkoltan bejönnek a magas pasik, nekem pedig bejön ő úgy, ahogy van. Ennyi. Igen, misszionáriusban a fejem az ő feje felett van, de nem szoktam teljesen rádőlni, és amúgy sem okoz gondot ez, inkább más pózokat részesítünk előnyben.
júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
158 cm "magas" nő vagyok. Hosszú távú kapcsolataim: 170, 180, 180, 193 és újra 180 (pár centi eltéréssel, kb.). Futó kalandok: az egyik fickó pár centivel volt csak magasabb, és volt egy, aki alacsonyabb volt. Nekem nem feltétel ismerkedéskor a magasság, de nem fogok valakit elutasítani csak azért, mert magasabb nálam (és kb. mindenki magasabb nálam). Viszont nem fogok csak azért együttjárni valakivel, mert tök jó magas, nem ez alapján keresek, választok. Lehetnek olyan nők, akik elutasítanak valakit, mert az nem elég magas az elképzeléseik szerint? Lehet, de őket kérdezd mi ennek az oka, és mi van akkor, ha egyébként szimpatikus lenne a csávó, de csak 165 centi, nem 180. A 193 centis párommal azért már voltak kellemetlenségek a magasságkülönbség miatt, de egyikőnknek sem jutott eszébe, hogy emiatt szakítsunk. És a szex is megoldható, nyugi, bár tény, hogy néhány póz nem, vagy csak nehezen kivitelezhető. :P :D
júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!