Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a vékony, alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a vékony, alacsony, fiatalos arcú, kismellű lányok jönnek be, pedofilok? Azért buknak erre a típusú nőre, mert kislányt látnak bennük?

Figyelt kérdés
aug. 11. 17:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Idióta
aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyen nő vagyok és elég kattosnak tartanálak, ha 28 éves létemre lepedofiloznád a pasikat, akiknek bejövök :D Gondolom te dagi vagy és irigyled, hogy a vékonyabbaknak nagyobb a sikere.


Amúgy a pedofiloknak a gyerekek tetszenek, nem a testalkat itt a lényeg, hanem az, hogy “gyerek”. Egy felnőttnek hiába van gyerekes teste, a pedofilokat nem izgatja.

aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%

hmm lehet benne valami ..

mivel ténylegesen nem akarja a gyerekeket zaklatni mert van annyi esze, ezért olyan nőre hajt aki a legjobban hasonlít egy gyereklányhoz.


alacsony vékony babaarc kis mell vékonyka hang


volt ismerősöm aki DDLG kapcsoltban élt, ott a pasi ténylegesen bevallotta h a gyerekekhez vonzódik a 10-14 évesekhez, aki akkor kezdenek serdülni. mivel a barátnőm nagyon hasonló alkat így összejött vele. a barátnőmnek tetszik h kb semmiért nem kell felelősséget vállalni minden teher a pasié, minden döntés a pasié, imád kislányos ruhákban lenni, játszani az ártatlant aki éppen akkor rontanak meg ...

elég bizarr de 10 éve együtt vannak. A pasi tudja h a ismerősöm már nagyon nem az a korosztály és már vannak apróbb jelek a testén de tudja h hiába a vágya soha nem nyúlna egy gyerekhez sem úgy, másfelől már 50 éves és nem lesz már más neki...régen is mindig a hasonló lányokat szedte fel. most szerencséje volt mert az ismim benne van és imádja ezeket a kissé beteges dolgokat

aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#3


Nem egyszerű téma. De hangsúlyozom, hogy nem vádolok senkit, ez csak egy felvetés (amit nem én találtam ki), és érdekel, mások erről mit gondolnak.

aug. 11. 18:55
 5/31 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak az van, hogy kb. 155 cm-es, 50 kg-os csaj mellett olyan átlagosabb férfi (átlagos fegyverzettel) is könnyen átélhet férfiisten vagyok élményt, aki a 170 cm körüli nőkkel már nem tud férfiasan viselkedni. Próbálta, de azokkal csak szerencsétlenkedett.
aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nekem az utóbbi barátnőim mind 170 cm körül volt.

Az utóbbi kettő egyébként kifejezetten a domináns pasikat szerette.

aug. 11. 19:10
 7/31 anonim ***** válasza:
21%
Igen valószínü és ahogy 3-as is írta gyerekekkel nem fog kezdeni de jo alternativa lehet ha ilyen hajlamai vannak.
aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#7


De, HA(!) ez így van, akkor mi a helyzet az említett nőkkel?

Sosem lehet normális kapcsolatuk, mert csakna pedofilokat vonzzák?

aug. 11. 19:28
 9/31 A kérdező kommentje:

#3


Mondjuk egy 14 éves már lehet öreg egy igazi pedofilnak. 😂


Na jó, nem akarom elviccelni a témát, mert komoly dolog ez.

aug. 11. 19:32
 10/31 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet csak normálisat kell találni.
aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!