Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tiszteletlenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiszteletlenség, ha nem viszonozta az orális szexet? 26/l

Figyelt kérdés

Teljesen friss pár vagyunk, tegnap feküdtünk le először. Minden téren nagyon tiszteletteljes velem, tesz energiát a kapcoslatba/ismerkedésbe, sok időt szeretne velem tölteni stb.

De az első szex nem volt a legjobb, mert kb. semmi előjáték nem lett volna ha rajta múlik…én kb. 10 percet teljes odaadással kényeztettem orálisan, de ő még csak bele sem kezdett. Ujjazás is kb nulla, épphogy fél percre hozzáért a csiklómhoz. Egyébként ezt leszamítva figyelmes volt, nem volt durva, meg a végén mondta, hogy szóljak mit hogyan szeretek, tehát fogom neki valahogyan mondani, csak úgy érzem ennek ösztönösen kellene jönni. Közvetlen előtte fürödtem tehát higiéniával nem lehetett gond



aug. 8. 15:31
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
88%

50

Ok, de milyen már az a pasi, akinek nem a lány élménye a legfontosabb ?

Én egész életemben ha elsőre voltam lánnyal, engem bizony soha hem érdekelt velem mi lesz. Vagyis csak az ő élménye, élvezete, 1000%-os orgazmusai voltak fontosak.

Miért ? Mert ezek után tutti, hogy volt következő alkalom !!! is, amikor a lány magától akart nekem is maximumot okozni.

Ilyen egyszerű :-)

aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
20%
51,te is egy mocsok ember vagy,jót teszel hogy jó színben tűnj fel és tudj boldogulni az életben
aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
74%
50 most ne magadból indulj ki mert én is így vagyok h mindent a lányért mert én így is úgy is elsülök.
aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert fürödtél attól még lehet undi szaga, csúnya vagy bármi ami taszítja!

De a leggázabb az hogy ott helyben nem tetted szóvá, nem nyomtad le a fejét, stb.

aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Kivágnám a fszba azt, aki szárazon belém akarná tenni nulla előjátékkal. Hagyjuk már.


A pasikádnak te csak egy lyuk vagy, amibe dughatja de amúgy minimális erőfeszítést nem tesz abba hogy a szex neked is jó legyen. Felejtős az ilyen "férfi".

aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt olyan pasim aki megkérdezte hogy

kinyaljalak???

Mi van??

Köszi, inkább ne, ha ez számodra kérdés.


Én élvezem ha csinálják és ha csinálom. Részemről nincs kérdés.

aug. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Ez nem tiszteletlenség hanem önzőség!
aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!