Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tiszteletlenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiszteletlenség, ha nem viszonozta az orális szexet? 26/l

Figyelt kérdés

Teljesen friss pár vagyunk, tegnap feküdtünk le először. Minden téren nagyon tiszteletteljes velem, tesz energiát a kapcoslatba/ismerkedésbe, sok időt szeretne velem tölteni stb.

De az első szex nem volt a legjobb, mert kb. semmi előjáték nem lett volna ha rajta múlik…én kb. 10 percet teljes odaadással kényeztettem orálisan, de ő még csak bele sem kezdett. Ujjazás is kb nulla, épphogy fél percre hozzáért a csiklómhoz. Egyébként ezt leszamítva figyelmes volt, nem volt durva, meg a végén mondta, hogy szóljak mit hogyan szeretek, tehát fogom neki valahogyan mondani, csak úgy érzem ennek ösztönösen kellene jönni. Közvetlen előtte fürödtem tehát higiéniával nem lehetett gond



aug. 8. 15:31
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
91%
39, talán mégsem az a meghatározó, hogy ki lelki sérült és ki nem. De gondolom ez már out of the box gondolkodást igényel.
aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
54%
Mi a meghatározó?
aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
0%

38. De legalább te szexeltél orrba&szájba, nekem meg fullos családom volt, aztán szex meg nulla. Mondjuk azt az ovodás külsőmet még jó hogy nem komázták a lányok, később meg a nők.


Én igazából nem tudok ehhez a kérdéshez sem hozzászólni, mert gőzöm sincs mi az az orális szex. 😔

aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
53%
De gáz
aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
24%
43,tiszta én vagy
aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
48%
Offold...
aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem alap mindenkinek az orál, de könyörgöm, ha hagyja magát szopni a csávó addig, ameddig a nő abba nem akarja hagyni magától, akkor ne derogáljon már neki a nyalás. Oda-vissza vagy sehogy. De még többet elmond az, hogy kézzel se volt hajlandó sokat foglalkozni a kérdezővel, így nehéz megmagyarázni, hogy hát biztos csak szájjal nem szereti, de amúgy tök figyelmes és érdekli őt a nő élvezete. Lehet firtatni a kérdező felelősségét abban, hogy rosszul sült el a menet, de ne tegyünk úgy, mintha a pasijának a hozzáállása tök normális lenne.
aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
18%

Hát igen, azzal nem szabad együtt maradni, akivel nem jó az 1-2-3-ik szeretkezés. Csak idő kérdése mikor lép félre a rossz, nem kielégítő szextől szenvedő fél.

Régi mondás : a jó szex csak másodsorban elsődleges.

aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
0%

48. Nőt sem lehet találni, nem hogy még olyat akivel jó a szex! A pasik csak reménykedhetnek hogy egy nő kiválasztja őket.


Erre a legjobb példa a kérdező! Összeszedett egy madarat, a madár meg örül hogy végre van kit dugnia. Csak hát a madár picit béna. Na majd legközelebb jobbat választ a kérdező, nem is értem mit tobzódik! Ő a nő, bármikor választhat olyat amilyet csak akar, a választék végtelen!

aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
38%
Első szexnél még nem kell ítélkezni. Majd ha már a következőknél sem lesz akkor azért jelezd felé
aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!