Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tiszteletlenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiszteletlenség, ha nem viszonozta az orális szexet? 26/l

Figyelt kérdés

Teljesen friss pár vagyunk, tegnap feküdtünk le először. Minden téren nagyon tiszteletteljes velem, tesz energiát a kapcoslatba/ismerkedésbe, sok időt szeretne velem tölteni stb.

De az első szex nem volt a legjobb, mert kb. semmi előjáték nem lett volna ha rajta múlik…én kb. 10 percet teljes odaadással kényeztettem orálisan, de ő még csak bele sem kezdett. Ujjazás is kb nulla, épphogy fél percre hozzáért a csiklómhoz. Egyébként ezt leszamítva figyelmes volt, nem volt durva, meg a végén mondta, hogy szóljak mit hogyan szeretek, tehát fogom neki valahogyan mondani, csak úgy érzem ennek ösztönösen kellene jönni. Közvetlen előtte fürödtem tehát higiéniával nem lehetett gond



aug. 8. 15:31
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
81%

"semmi előjáték nem lett volna ha rajta múlik…én kb. 10 percet teljes odaadással kényeztettem orálisan, de ő még csak bele sem kezdett. Ujjazás is kb nulla, épphogy fél percre hozzáért a csiklómhoz. Egyébként ezt leszamítva figyelmes volt, nem volt durva"


Miért mentél bele így a szexbe?

Az, hogy nem volt durva, az alap, legalábbis ne úgy beszéljünk róla, mintha külön köszönetet érdemelne...

Nem volt figyelmes, mivel nem fordított rád elegendő energiát.

Te sem voltál magaddal figyelmes, mivel ìgy is folytattad, ahelyett, hogy szóltál volna neked ez nem elegendő, vagy abbahagyod, ha nem vagy megelégedve.

aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
83%

Még ez kimaradt:

Tanulj az esetből, légy magaddal szemben is figyelmes.

A szex kölcsönös adok kapok.

Bármikor kiszállhatsz, ha nem vagy megelégedve. Te tested, figyelj oda magadra, az igényeidre.

Ha nem vagy kellően felizgulva, nem muszáj szexelni, csak azért, mert elkezdtétek és kínos lenne abbahagyni. Nem kínos egyáltalán.

aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
78%
Jól kezdődik! 😁 A faszid ilyen, sok reményed ne legyen.
aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem végtelenül önző és nem fog megváltozni. Jó lenne szakítani.
aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
80%

Tiszteletlenség? Mi van?


Van, akinek tényleg ilyen a szex?

aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy tapasztalatlan? Mit tudsz róla ilyen szempontból?
aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves?
aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
18%
lenyelted kérdező?
aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
34%

Nem, egyáltalán nem tiszteletlenség.


Szerintem ha szeretnénk valamit - jelen esetben te az orális szexet, vagy az előjátékot -, akkor kérni kell. Ez teljes mértékben alap. Ha ez van, akkor igenis állítsd meg és mondd, hogy nem, nem állsz készen, azt szeretnéd, hogy kényeztessen egy kicsit téged. Ebben igazán semmi probléma nincsen, nem kell sértően mondani vagy személyeskedni, csak normálisan megfogalmazni mire van igényed. A szexben ennek alapjáraton így kell mennie. Pláne az első alkalommal honnan tudná az ember, hogy mit szeretsz. (Már csak azért, mert sokan alapnak veszik az orális szexet, de sokakat feszélyez. Én a mai napig azt szeretem ha megkérdezik, mielőtt nekilátnának.)


Ha viszont nem reagál erre jól, és kérésre sem csinálja, akkor az tényleg nem jó jel. De előtte adj neki meg a kommunikációnak is esélyt.

aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
80%

Kérni kell? Mert azt gondolja, ha lehúzta a bugyimat, már tocsogok és mehet a behatolás, hurrá de jó veled a szex? Tényleg van férfi, aki ezt így gondolja?

A hapsi se fogalmazta meg, hogy örülne ha szopnák 10 percet, mégis megtörtént. Visszafelé nem gondolta ezt jó ötletnek. Valamiért.

aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!