Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tiszteletlenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiszteletlenség, ha nem viszonozta az orális szexet? 26/l

Figyelt kérdés

Teljesen friss pár vagyunk, tegnap feküdtünk le először. Minden téren nagyon tiszteletteljes velem, tesz energiát a kapcoslatba/ismerkedésbe, sok időt szeretne velem tölteni stb.

De az első szex nem volt a legjobb, mert kb. semmi előjáték nem lett volna ha rajta múlik…én kb. 10 percet teljes odaadással kényeztettem orálisan, de ő még csak bele sem kezdett. Ujjazás is kb nulla, épphogy fél percre hozzáért a csiklómhoz. Egyébként ezt leszamítva figyelmes volt, nem volt durva, meg a végén mondta, hogy szóljak mit hogyan szeretek, tehát fogom neki valahogyan mondani, csak úgy érzem ennek ösztönösen kellene jönni. Közvetlen előtte fürödtem tehát higiéniával nem lehetett gond



aug. 8. 15:31
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
66%

Azért ha nem szóltál neki, hogy hé nyaljál már ki csak szó nélkül 10 percig szoptad miközben még előjáték se történt az nem az ő hibája. Én petting előtt felkeltem volna az ágyról és nem neki álltam volna szopni mint egy kismalac. Azon csodálkozom, hogy nem hagytad, hogy elmenjen a szádba ha már olyan készségesen adok-kapok nélkül neki álltál furulyázni. Nem, te neki fogtál szárazan szexelni vele! Kiégek rajtad.

Szex közben kérdezte, hogy mit csináljon és te qssoltál akkor is!

Hát erre mást nem lehet írni csak azt, hogy te nem tisztelted saját magad! Mint egy olcsó szeretetqrva úgy viselkedtél.

aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
59%

Tiszteletlenség, és azt gondolom, meg is van a válasz arra, hogy miért veled jött össze: mert más nőnek nem kell. Egy lúzer a srác, akinek 0 szexuális kultúrája van.

Mondanám, hogy dobd ki, dehát zsák a foljtát megtalálja, gondolom nem véletlen, hogy őt választottad.

De legalább más nőket megkímélsz tőle.

aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
66%
#9 Mert te így szoktál szexelni, hogy szárazon raknád azonnal befele és akkor a nőnek külön kérvényt kell benyújtani, hogy valamivel felizgasd?Vagy te azt képzeled, hogy beindult attól, hogy ő szopta a farkad?Te komolyan így gondolkozol?
aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
63%

Le lehetek pontozva milliószor is, de ha valakinek van esze már a normális előjáték hiánya után lelépett volna. Sőt már szex előtt beszélgettek volna róla, hogy kinek mi fér bele, ki mit szeret és nem vakon, ész nélkül nekiállt volna szexelni! Jó, hogy nem óvszer nélkül csinálták! Ugye azért nem hagytad, hogy gumi nélkül dugjon meg?


Semmi, nulla előjáték és akkor kényeztetted te orálisan. Aztán semmi viszonzás, mégcsak ujjazás, vagy simogatás ha már nem történt nyalás és te mégis lefeküdtél volna!


Tiszteletlenség természetesen, de csak azért mert hagytad, hogy megalázzon téged. Ergó te saját magad is megaláztad mint egy szeretetqrva!


Várom a lepontozást! :))))

aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
18%
Parancsolj, egy mínusz.
aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
60%

Írtam, hogy nem zavar. Attól még igaz, hogy az emberek szoktak beszélgetni a szexről szex előtt! Elszokták egymásnak mondani, hogy mi izgatja őket stb. A kérdező azt hitte, hogy szó nélkül a pasija fogja tudni, hogy ő mit szeret, hogyan szereti.

De ha az a pasi önző állat, vagy tapasztalatlan fiúcska és még egy kukkot se szól hanem szét rakja a combjait akkor persze, hogy berakja.

Egyedül az előjáték hiánya miatt szólt. Na abba részt vett úgy ahogy a pasi és ő leszopta 10 percig. Aztán megint sehol semmi, de azért széttárta lábait. Na hát ki az a debil aki viszonzás nélkül szexel? A kérdező! És ezek szerint minden hozzá hasonló nő! :DDD

aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Szexben mindenki azt csinál, ami neki jó, és amiben a felek megegyeztek.
aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
29%
Taposd ki a belét!
aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
61%
Ezért nem kell szinten aluli férfivel összejönni.
aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
7%
A férfiak szeretnek gumi nélkül bacni,úgy jobb,csak az érdekli őket
aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!