Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tiszteletlenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiszteletlenség, ha nem viszonozta az orális szexet? 26/l

Figyelt kérdés

Teljesen friss pár vagyunk, tegnap feküdtünk le először. Minden téren nagyon tiszteletteljes velem, tesz energiát a kapcoslatba/ismerkedésbe, sok időt szeretne velem tölteni stb.

De az első szex nem volt a legjobb, mert kb. semmi előjáték nem lett volna ha rajta múlik…én kb. 10 percet teljes odaadással kényeztettem orálisan, de ő még csak bele sem kezdett. Ujjazás is kb nulla, épphogy fél percre hozzáért a csiklómhoz. Egyébként ezt leszamítva figyelmes volt, nem volt durva, meg a végén mondta, hogy szóljak mit hogyan szeretek, tehát fogom neki valahogyan mondani, csak úgy érzem ennek ösztönösen kellene jönni. Közvetlen előtte fürödtem tehát higiéniával nem lehetett gond



aug. 8. 15:31
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
14%
Csőtörés volt a pincébe tegnap sz.ptam vele rendesen de én voltam a b.zi mert őtrétegű csővel szereltem és nem presszeltem le egy helyen, nálunk meg van vagy 7 BAR nyomás szétnyomta a francba
aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
18%

"csak úgy érzem ennek ösztönösen kellene jönni."


A romantikus könyvekben és filmekben esetleg, bár még ott is akadnak bakik. A való világban tudatják egymást a felek, hogy mi esne jól és milyen módon.

aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
6%
A pasik nem fognak 10 percekig nyalni meg ilyenek. May egyszer megerőltetik magukat de a szex nekik errol nem szol.
aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéljetek már hülyeségeket. Dehogynem kinyalnak ha kívánják, szeretik a nőt. Eddig engem minden pasim kinyalt, de tudta mindegyik hogyan szeretem és én is tudtam hogyan ők.
aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
71%
Tök érdekes olvasni ezeket. Nekem pl alap az orál oda-vissza, és ha nagyon úgy vagyunk, akár még 20 percig is csinálom a másiknak. Tizenévesen az első barátnőmmel még versenyeztünk is, ki bírja tovább adni a másiknak 🤭
aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenkinek alap az orális szex. Valaki nem szereti csinálni. Valakit trauma ért, valaki undorodik tőle hiába tiszta a másik nemiszerve. Azért kéne beszélni ilyen dolgokról még szex előtt mint minden normális ember!
aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
43%
35,akkor,jo gyerekkorod volt,neked....
aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
82%

37, nem, nem jó gyerekkorom.

Anyám egyedül nevelt, apám meg alkoholista volt és lelépett kb mikor 10 voltam.

aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%
Valamiért csak bekaphatták a virslid,tiszta mácsomen lehettél,a nők nem szeretik a lelkisérült férfiakat
aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
75%

Az.

Miért vagy vele még?

aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!