Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tiszteletlenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiszteletlenség, ha nem viszonozta az orális szexet? 26/l

Figyelt kérdés

Teljesen friss pár vagyunk, tegnap feküdtünk le először. Minden téren nagyon tiszteletteljes velem, tesz energiát a kapcoslatba/ismerkedésbe, sok időt szeretne velem tölteni stb.

De az első szex nem volt a legjobb, mert kb. semmi előjáték nem lett volna ha rajta múlik…én kb. 10 percet teljes odaadással kényeztettem orálisan, de ő még csak bele sem kezdett. Ujjazás is kb nulla, épphogy fél percre hozzáért a csiklómhoz. Egyébként ezt leszamítva figyelmes volt, nem volt durva, meg a végén mondta, hogy szóljak mit hogyan szeretek, tehát fogom neki valahogyan mondani, csak úgy érzem ennek ösztönösen kellene jönni. Közvetlen előtte fürödtem tehát higiéniával nem lehetett gond



aug. 8. 15:31
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
52%
Lehet nem szeret orálisan kielégíteni nőket mert rossz tapasztalatai vannak és megundorott tőle, nem tudja hogyan kéne neki fogni és nem akar égni előtted. Beszélni kéne erről, hogy mégis micsoda miatt nem viszonozta és ha neked nem fér bele az indok szakítani.
aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
48%
Uh ... hát ennek alapnak kéne lennie... kb mint a higiénia.
aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem alap az orális szex. Sok ember nem szereti se adni, se kapni.
aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
55%

Egy nő felizgulás nélkül is nedves, normál esetbe legalábbis... kivéve hüvelyszárazság, de abba ne menjünk bele..

Akkor a nő mindig készen áll a szexre, mert nedves?

Ez nem így működik.

Kell a frászt kérni... ha valakinek fontos valaki, akkor alig várja, hogy kényeztesse az illetőt, nyalják, falják egymást. Nem még kuncsorogni, miután idézem: "én kb. 10 percet teljes odaadással kényeztettem orálisan".

Annyi nincs benne, hogy kinyaljon rendesen, a behatolás van a szeme előtt....

Megoldás: Láttad, hogy egyoldalú a történet, te kényeztetted csak, ő neki esze ágába se volt kinyalni (se), csak a behatolást forszírozta.

Szépen fel kell állni, fel öltözni és elköszönni. Adieu.

aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatlan is lehet, vagy egyéb. Beszélj vele erről.
aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
36%
Igen tiszteletlenség. Én megadnám a tiszteletet.
aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
76%
valamibe nagyon jó lehet a krapek hogy attól függetlenül hogy egy idióta,a kérdező 10 percig fényesítette a makkját
aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
83%
Azért a benedvesedés meg a hüvelyszárazság közti normál, nem teljesen porszáraz állapot még nem feltétlen alkalmas behatolásra. Ezért van szükség az előjátékra. Egyrészt. Másrészt ha ő már felizgult, érdemes lenne a hölgyet is felizgatni, nemcsak beverni neki a farkát, biztos jó lesz alapon, mert ez egyáltalán nem 100%. Már ha fontos, hogy a nő is élvezze a dolgot.
aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
38%

Akivel utoljára lefeküdtem külön tart egy síkosítót ilyen esetekre..


Egyébként biztos van, aki nem szeret nyalni, de mondjuk cserébe sokáig tud "reszelni". Én pl nem szeretem, ha nyalnak, mert majdnem mindig rosszul csinálják, és már eleve lelomboz, hacsak rágondolok:)


Legközelebb egy "még" szócskát elsuttoghatnál, ha valami bejön, mert a párod nem igazán tud jól olvasni a jelekből.

aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
60%

"épphogy fél percre hozzáért a csiklómhoz"


Majd kezdte reszelni. Itt hol lehetne szólni, hogy még?


A hapsit marhára nem érdekelte, neki jó-e.

aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!