Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelentettem exem családját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelentettem exem családját zaklatásért, fenyegetésért, de vele békülnék, helyes ez?

Figyelt kérdés

Párommal (mostmár ex) volt egy nagyobb vitánk 2 hete a hazudozásairól, szarkavarásáról, mindenre volt elegendő bizonyíték, érv.

Megbeszélés helyett a terelés, kifogások, aztán az eltűnés ment.


1-2 órán belül jöttek a fenyegető üzenetek családtagjaitól, ismerőseitől (lakcímmel és, hogy ki mit csinálna), plusz rengeteg hívás.


Én ezzel másnap elmentem a helyi örsre mivel tudtommal exjegyesével fél éve mentek ezek a dolgok, tetlegességgel együtt. Ott nem tudom miváltotta ki ezt, de szerettem volna megelőzni.

Pár nap múlva hívtak, hogy ha ezek folytatódnának vagy történne is valami akkor jelezzem, addig nem tudnak nagyon mit csinálni, csak jegelni.


Eltelt azóta egy kis idő, én szeretném vele helyre hozni a dolgokat még ezek után is. Szeretem akármennyire is ártalmas nekem, csak a közege maradjon ki ebből.



aug. 3. 10:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kell-e, ezt érzem, próbálok okosodni, mielőtt még lépések történnének ez ügyben, hogy ne csináljak több hülyeséget.
aug. 3. 10:51
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező, hogy még hiszel a mesékben?
aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kapcsolatot le kell zárnod, mert mérgező. Nem csak a családja miatt, már önmagában a kapcsolat sem működött, hiszen azt írod, hazudozott, szart kavart. Ha eddig nem működött, ezután sem fog, mert egy ember nem tud gyökeresen megváltozni, pláne ha még a családja is nehezítő körülmény és adják alá a lovat. (A leírás alapján feltételezem, romákról van szó.)
aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 retektorta ***** válasza:
100%

"ne csináljak több hülyeséget."

Szerintem te mindent jól csináltál. Kirúgtad mert hazudozott, majd feljelentést ettél amikor fenyegettek. Nem hibáztál semmiben.

aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Fehér nép de eléggé roma körülmények és nyelvhasználat.


Magától lépett, tűnt el. Csak nem tudom mi lett volna a helyesebb megmozdulás, még nem voltam olyan helyzetben, hogy egy marék idegen a semmiből rámförmed mert valakivel nem lehet megbeszélni valamit.

aug. 3. 11:02
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy kérdést tennék fel. Szerinted honnan tudta meg a naccsalád, egy órán belül(!!!), hogy szar van a palacsintában? Szerinted ki uszította rád őket? Merthogy nem maguktól kezdték, az biztos.
aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jesszus!Atya ég!

Remélem nem gondolod komolyan,hogy ezután a cirkusz után még együtt lehettek!

Miért akarsz a nyakadba szart venni? Nem volt ennyi elég?


Ne haragudj,de ha ezek után békülnél akkor meg is érdemled!


Várjuk a következő kérdésed!!!

aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tudom szar vagyok.
aug. 5. 11:34
 19/20 anonim ***** válasza:
18 - Ez nem igaz.
aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most nem az exeddel kéne foglalkoznod, hanem nagyon mélyen elmerülni magadban és megvizsgálni, hogy miért nincs önbizalmad és miért nem tartod magad többre annál, amit ez a kapcsolat adott neked? Miért gondolod azt, hogy te ezt érdemled és nem többet? Ezeken kéne dolgoznod, az önismeret sok mindenre választ ad!
aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!