Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

19 éves szűz lány vagyok. Volt már egy kapcsolatom 7 hónap volt, de nem volt szex, a srác nem érzett semmi szexuális vonzalmat. Szeretett csókolózni, simogatás, stb, de semmi szexuális dolgot nem kedvelt, magát sem elégítette ki, szerintem aszexuális, de ez mindegy is.

Mostanában viszonylag sokat randizom, és van egy srác, akivel van közöttünk kémia, beszélgetni is nagyon jó, de a testi vonzódás is megvan. Többször csókolóztunk már, amit elképesztő nehéz volt abbahagyni, nagyon heves volt. Viszont a srác nem akar kapcsolatot, maximum csak szex-kapcsolat. Így most teljes dilemmában vagyok, mert nagyon vágynék egy jó kapcsolatra, érzelmekkel, figyelmességgel, gyengédséggel, aminek a része lenne a szex is, de lehet ez a srác is gyengéd és figyelmes lenne, annak ellenére, hogy csak szex. Valamint már elképesztően vágyom a szexre, nagyon nagyon szeretném már megtapasztalni.

A barátnőm azt mondta, hogy láttunk már olyat, hogy ilyen szex-kapcsolatokból rendes kapcsolat lett, de nem szeretném meggyőzni magam, és szomorú, vagy dühös lenni, ha nem jön össze az, amit csak magamnak beszéltem be.

Mi a véleményetek? Szimpatikus sráccal csak szex, vagy várjak?

Nagyon köszönöm ha segítetek.



jún. 28. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja persze igen...megváltozik a pasi és életünk szerelme lesz...remény hal meg utoljára :)


Egyébként....


Lefeküdhetsz vele nyugodtan, lehet, hogy jó lesz vele az első alkalom számodra, aztán lazább leszel.

Nem mindenki kapcsolatban veszíti el a szüzességét.


Ha jól érzed magad vele, ő türelmes nem erőszakos kedves, akkor miért ne?


Utána max ráérősen keresel majd mást.


De ez sem kötelező.


Te döntesz.

jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én nem akarnám így elveszteni a szüzességem. Ha a későbbiekben szexkapcsolatot akarsz, az rajtad áll, de az első történjen olyan férfival, akibe szerelmes vagy és aki viszont szeret.
jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt nem kockáztatnám... Nagyon minimális esély van arra, hogy szexkapcsolatból párkapcsolat legyen, és az elsőnél nem tenném ki magam még egy érzelmi traumának is.

Amúgy ha egy pasi ezzel indít, hogy nem akar kapcsolatot, akkor olyan túl sokra nem tartja a nőt, akit próbál befűzni.

jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Nem kell túldimenzionálni a szüzesség elevsztését. Nyilván olyannal történjen az első szex, akit kedvelsz és akiven megbízol, de banyek, az az összes tõbbi szexre is igaz.


Én szexkapcsolatban veszítettem el, és egy fél pillanatig sem bántam. Kelles volt az egész.

jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Na ne! Annyi pasi van, aki oda meg vissza lenne érted, hogy arcpirító!

Keress egy rendeset, pikk pakk találsz.

Itt vagyok én is, ha gondolod, nekem is dobhatsz levelet!

jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várjál, azaz pontosabban, ne várjál mert megöregszel, hanem keress mást.
jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz csalódni másokban (mindegy hogy barát, családtag vagy épp a kiszemelted az illető) akkor ezt a praktikát tudom ajánlani:

- ha olyasmit mondanak neked, amit NEM akarsz hallani, akkor azt hidd el feltételek nélkül.

- ha olyasmit mondanak neked, amit hallani akarsz, - na azt kezeld fenntartásokkal; akkor használd a logikádat, elemezd a helyzetet, ne a szavait, figyeld a viselkedését, hogy biztos igazat mond-e.


Ebben az esetben nyíltan megmondták neked hogy mire számíthatsz, szóval most nincs itt az elméletgyártások és a szép remények ideje, hanem fogadd el, hogy ez van.

jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyes az, aminek örülsz, és amitől nem sérülsz.
jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hú, ez de nehéz kérdés! Az első férfi az életemben nem lehetett más, mint egy kaland, hiszen családja volt. Hogy megbántam-e? Nem tudom. Azt a csodát kár lett volna kihagyni. Közöttünk robbant valami, szikrázott a levegő, csodálatos volt. Soha nem felejtem el, de sajnos azóta is mindenkiben őt keresem.
jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát, számomra sértő lenne, ha egy férfi csak egy testet látna bennem, szexre jó vagyok neki, de másra nem.

Biztos nem feküdnék le így vele, pláne nem első alkalommal. Az meg hatalmas naivitás, ha azt hiszed, hogy ebből hátha lehet több.

jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!