Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyultok ahhoz ha egy nektek tetsző helyes pasi udvarol, kontra ha egy ronda pasi teszi ugyanezt?

Figyelt kérdés
Ha próbálkozott már be nálatok ronda pasi, vagy udvarolgatott, bókolt, akkor hogyan fogadtátok a közeledését? Mit mondtatok, vagy mondanátok neki ilyen esetben?

júl. 13. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne udvaroljon fölöslegesen kéretlenül mert nagyon bunkó dolog.
júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráltam. Nem mosolygok, és próbálok minél barátságtalanabb fejet vágni.
júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Ha egy helyes pasi csinálja ezt, akkor bájosan nevetgélek, elolvadok a tekintetétől és mindig ügyelek arra, hogy a megjelenésem kifogástalan, és talán kicsit szexi is legyen.


Ha egy ronda pasi 🤮 próbálkozik, akkor eleve vérig sértődök, ha megszólít, és minél előbb megpróbálok megszabadulni tőle, hogy újból levegőnek nézhessem. 😇

júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
A nekem tetsző férfi közeledését viszonzom, a nem tetszőét elutasítom. Szerintem elég logikus.
júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Te szefós vagy, kérdező?
júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
A jóképű pasit megerőszakoltam, a rondát tökön rúgtam.
júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Egyik sem érdekel. Volt már, hogy olyan próbálkozott aki nem tetszett, meg olyan is aki helyes volt. Normál stílusban, de visszautasítottam. Van párom régóta, házas vagyok.

Előtte meg nem nagyon próbálkozott senki. Illetve 1-2 eset volt csak, de ők nem tetszettek. Az egyik 20 évvel öregebb volt, a másik meg 1 fejjel alacsonyabb😂😂😂

júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fogadok el. Az értelmesebbje érti. Aki nem, annak megmondom hogy nem tetszik. Ha tetszik az illető akkor elfogadom amire meghív.
júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki próbálkozik nálam, helyes vagy nem, gazdag vagy szegény. Van párom. Vagy megmondom hogy van párom ha megszólít vagy nonverbálisan érdektelenséget mutatok.
júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

A ronda férfiak miért próbálkoznak be bárkinél is?

Még a 100 éves Irénke sem kellenek, nem hogy a fiatal nőknek.

júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!