Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzesség elvétele szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvétele szexkapcsolatban? Pro és kontra?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, párkapcsolatra vágyom, szeretetre, ahogy általában minden nő. Megismertem egy barátot, és tudom, hogy bejövök neki, nem nyomul, ettől még inkább akarom őt. Amikor együtt vagyunk és megérintjük egymást azt akarom, hogy csókolgassa a testem. Á, nagyon nehéz.

De azt is érzem, hogy mi van ha utána belezúgok, meg amúg is, tudim róla, hogy kapcsolatot nem akar, így meg lehet ki lennék röhögve, hogy ez a csaj is simán ment.

:(


2022. dec. 21. 06:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Most te vagy a szűz vagy ő?
2022. dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Gondom a kérdező.


Semmi baj ezzel, ha megbízol benne. Nem törvényszerű, hogy csak párkapcsolatban lehet a másik veled figyelmes vagy csak attól lehet jó a szex.


Amit az utolsó részben írtál, hogy félsz attól, hogy beleszeretsz.. szerintem már ez megvan csak még magadnak sem vallottad be.

2022. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj,nincs értelme.

Ha adott egy olyan lehetőség amit szeretnél,sokkal jobban jársz ha élsz vele,esetleg ha nem élsz vele valószínűleg bánni fogod.

2022. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Barát lett egyből ? Nekem keves olyan van.. az max haver neked
2022. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kettes, tehát szerinted már szeremes vagyok, de belevinnél ebbe, magyarán a rosszba, mert tudjuk, hogy a pasi nem akar kapcsolatot, ergo sérülnék.

Látszik, hogy neked is frkad van, de eszed semmi.

2022. dec. 21. 08:10
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj ha nem jön össze vele egy kapcsolat, akkor sem szabad kétségbe esni, tovább kell majd lépned ha te úgy érzed nem jó.


Ne aggódj, ha vele nem jön össze még mindig itt vagyok én.

2022. dec. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

#5


Te mégis mi a faszról beszélsz már ne is haragudj..?


Én vinnélek bele?


Nekem édes mindegy mit csinálsz.



Egyébként úgyis le fogsz vele nagy valószínűséggel feküdni és úgyis teljesen szerelmes leszel, ez kb boritékolható.


De én nem akarok senkinek sem rosszat, csak leírtam a véleményem.



Erre nem kell reagálni semmit, vagy visszaszólnod, mert felesleges.

2022. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, még ha rendes párkapcsolatnak indulna is, akkor is benne van a pakliban, hogy egy-két szex után nem lesz belőle semmi, mert mondjuk nem egyeznek az igények, vagy bármi. Kívánod, valószínűleg ő is téged, 24 évesen már szerintem nem kell ennek túl nagy feneket kerekíteni.
2022. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7, Most hogy kapálódzik a kis aranyos.:)
2022. dec. 21. 08:32
 10/21 A kérdező kommentje:

Egyébként furcsák a válaszok, kerestem hasonló kérdéseket, itt pont az ellenkezőjét írják.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. dec. 21. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!