Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom? Sosem voltam még ilyen helyzetben.

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ennyire hosszú lett, nyilván nem muszáj elolvasni.😅

Általános suliban nagyon sokan bántottak, okkal, mert elég duci kislány voltam, ráadásul 11 évesen kezdtek nőni a melleim is, stb. Akkoriban még nem tudtuk, hogy inzulin rezisztenciám és egyéb betegségem van, ezért bármit sportoltam, egyszerűen nem sikerült fogynom.

Aztán nyilván kiderültek a betegségeim, akkor mindenhonnan vizsgáltak, kezeltek, minden, ezen pörögtem folyton, hogy a dolgot rendbe hozzam, le tudjak fogyni, évek óta nem eszem cukrot, és egyéb dolgokat, sportolok. Mostmár teljesen egészséges a súlyom, de elvileg ilyen a genetikám, hogy széles a csípőm, nagyok a melleim, stb, én nagyon nem szeretem. Gimiben igazából szó szerint az osztály nem bántott, csak egyáltalán nem voltam az osztályközösség része. De persze azért továbbra is sok negatív dolog ért, főleg így randizás terén voltak/ vannak nagyon bántó és megalázó helyzeteim.

Igazából mostmár vannak mindenféle életbeli sikereim, céljaim, jó baráti köröm, stb. Azt meg kb elengedtem, hogy kapcsolatom legyen.

Tegnap munkából hazafelé sétálva találkoztam egy volt általános sulis osztálytársammal, és igazából ő szólított meg, megölelt, hogy jaj de jó találkozni, meg minden. Elkezdtünk beszélgetni, és nagyon jó volt. Mondta, hogy a közelben ismer egy tök jó csendesebb beülős helyet, van-e kedvem inni vele valamit, és folytatni a beszélgetést. Igazából nem volt este dolgom, úgyhogy belementem. Meghívott, pedig magamnak akartam fizetni. 3 órán át beszélgettünk, és igazából fel sem tűnt. Iszonyat jófej, jó a humora, stb. Meg hát szerintem nagyon nagyon jó pasi lett. Búcsúzáskor megöleltük egymást, de olyan furcsán hosszú és nagyon jó ölelés volt. Megfordult a fejemben, hogy megcsókoljam, rá is néztem közben, aztán nyilván elvetettem a dolgot. Ahogy szétváltunk, kérdezte, hogy van-e kedvem hétvégén megint találkozni. Mondtam, hogy persze, erre kb 10 perce voltam otthon, mikor írt, hogy szombaton együtt ebédelnék-e vele, ő erre az xy helyre gondolt. Nyilván elfogadtam, de nem mertem megkérdezni, hogy ez most akkor milyen hangnem, baráti, vagy esetleg valami több… Igazából az az igazság, hogy bocsánatot kért, tök aranyosan, minden általános sulis dolog miatt (pedig bőven nem ő volt az élvonalban), és közben az asztalon a kezemet is megfogta, meg minden. Elképesztően megható volt. Szóval így az egész olyan, hogy álmaimban eszembe nem jutna hogy ilyen történhet. Igazából csak azon gondolkodom, hogy hol van ebben a buktató, mert ez gyanúsan túl jó ahhoz, hogy velem történjen. Úgy érzem magam mint egy tanácstalan tini, mert ilyen téren szinte az is vagyok.😅🙈

Nagyon köszönöm, ha tudtok segíteni. 19L



júl. 4. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden rendben, nyugodj meg, majd kiderül, hogy randi-e. Legközelebb rákérdezhetsz, ha még hív. A másik, hogy nem kell neked megcsókolni első találkozáskor, majd alakulnak a dolgok. Hülyeség a 0. lépésben már előre gyártanod a teóriákat! Ne gyárts semmit az agyadban, mondd, hogy: STOP! És ne agyalj. Nem tudjuk mi lesz, nem vagyunk jósok, de semmi köze ahhoz, hogy "mert veled nem történhet..." ez meg az...


És igen, 19 évesen TINI vagy... a másik pedig, hogy azért mert duci voltál gyerekként, attól még nem helytálló, hogy OKKAL bántottak volna.

júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyszerű a helyzet. Bántás nélkül mondom, hogy a csúnya kislányból bombanő lett. Most már kellenél. Ennyi a történet.
júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. A csunya es a kover nem ugyan az.. azert mert kover valaki nem feltetlen csunya.
júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
A széles csípő nagy mellekkel a legszebb és legnőiesebb alak. Nem is értem mit nem szeretsz rajta. Nem véletlenül akar felszedni a volt osztálytársad...
júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Dugni akar csak.
júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"inzulin rezisztenciám és egyéb betegségem van, ezért bármit sportoltam, egyszerűen nem sikerült fogynom."


Ez nem igaz, te is és mindenki tudja. Ezekkel a betegségekkel is lehet fogyni, csak kicsit nehezebben. Lehetetlennek nem lehetetlen.

júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"azon gondolkodom, hogy hol van ebben a buktató, mert ez gyanúsan túl jó ahhoz, hogy velem történjen."

Ne gondolkozz, örülj, hogy kellemes programod van szombatra.

júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Sokan szokták mostanában mondani, hogy csinos vagyok, ami jól esik, de azért több év konkrét bántást, kiröhögést, kiközösítést nehezen hagy csak úgy maga mögött az ember. :)

#6 mint írtam, lefogytam, tudom, hogy nehezebb, de lehetséges.:) Viszont ahhoz pl be kell állítani egy jó étrendet dietetikussal, endokrinológussal stb, aztán tartani is kell. Ráadásul én érzelmi túlevő is lettem egy idő után, ezt pszichológussal kellett megoldani…

Amióta megtanultam az önfegyelmet meg az egyensúlyt a dolgokban azóta elég jól vagyok. :) De azért nekem mondjuk 12 évesen nehéz volt az az önkontroll, hogy például elmentünk az osztállyal fagyizni, és vagy nem is volt cukormentes, vagy volt 4-6 féle, amik általában az alap ízek, csoki, vanília, (ezeket nem szeretem), gyümölcsfagyik, stb., és akkor ha nincs cukormentes, akkor én nem eszem, ha van, akkor meg ennyi a kínálat. Főleg ha valaki olyan szerencsés, hogy a karamell a kedvenc íze és nem ehet cukrot.😆

A sráccal kapcsolatban meg akkor igyekszem ezt nem túlgondolni.:)

júl. 5. 00:55
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem úgy át fog baszni, hogy nem igaz. Te voltál eddig az önbizalomhiányos kövér lány, aki már csinike, de még nem nagy az arca, mert nem mondták neki sokat, hogy csinike.
júl. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg mindig a kover gyenge jellemu lanyt latja benned .. le fog dominálni kihasznal mint a mocskos elet..
júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!