Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú nőhöz vonzódhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú nőhöz vonzódhat egy zárkózott, csendes, introvertált férfi? Hogyan lehetne rá hatni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm akinek nagyon a hatása alá kerültem. Hónapok óta egyre jobban vonzódom hozzá, más férfiakra már nem nagyon figyelek fel. Visszafogott, csöndes, de nem félénk, csak olyan keveset beszélő típus. Magabiztos. Nagyon férfias, nyugalom árad belőle. Van néhány közös barátunk, általuk ismertem meg. Viszont nem tudom hogyan tegyek rá mély benyomást. Az a baj, hogy kiszámíthatatlan mikor jelenik meg. Volt olyan többször is, hogy a baráti összejövetelre mégsem jött. Nem jött közbe neki semmi állítólag, csak mégsem volt kedve az emberekhez (ezt a saját barátja mondta róla) és ilyenkor otthon marad olvasni. Próbáltam hatni rá nőiességgel, csinos ruha, finom illat, magassarkú, harisnya, szoknya… de semmi. És megfigyeltem, hogy más csinosabb, kivágott ruhában lévő nőkre se figyel, átnéz rajtunk. Próbáltam vele többször beszélgetni, kedves volt de tartózkodó, nagyon szűkszavú. Próbáltam hívni másokkal együtt egy rendezvényre, míg mások örültek és bólogattak, ő azt mondta nem megy mert nem szereti a tömeget.

Olyan mintha egy pajzs lenne körülötte, mégis majdnem elvesztem az eszem tőle. Nem találkoztam még hozzá hasonlóval.

Volt már hosszabb kapcsolata, de állítólag egyedül van két éve. A barátja szerint kifejezetten szereti a magányt és a csöndet, nyugalmat de most már nyitott egy komoly kapcsolatra. Szerinte egy hozzá hasonló nővel lenne boldog, csak hogy én egy pörgős vidám energikus nő vagyok.

Azért írtam ennyit róla, hátha jobban tudom ismertetni a személyiségét és így választ kapni a fő kérdésemre.

37 éves férfi az illető.



júl. 23. 10:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ha nincs kép, akkor másként segítünk.

Introvertált pasihoz, introvertált nő illik.

Filmes példa:

Nulladik óra (1985)

Ally Sheedy, Allison Reynolds szerepében. (Ilyen félig emos, elborult stílus.)

júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, hogy milyen nő illene hozzá mert ő és a szóban forgó nő eldönti, hogy együtt lesznek-e. De az biztos minthogy ma kedd van, hogy neked nincs nála esélyed. Tehát ne kergesd mint az eszeveszett, ne nézesd le magad. Szállj le róla mert fájni fog ha szó szerint elmondja, hogy nem kellesz neki és nem is fogsz soha.
júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%
Csak ha sikerül vele mélyebb beszélgetésbe bonyolódnod, akár online akár élőben, lesz esélyed ennek a típusnál. De nem lehet hogy csak fellangolást érzel? Nem hiszem, hogy hosszabb távon is boldog lennél mellette...
júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meleg is..
júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Mint introvertált férfi írom:


Simán lehet ezek ellenére amit leírtál, hogy esetleg mégis bejössz neki.

Régen én sem mertem sem ránézni, sem közel kerülni, sem megérinteni azt aki nekem bejött. Semmi jelet nem vettem a nőktől, sőtt lebeszéltem magam hogy á csak véletlen ért hozzám...stb.


Társas programot ne szervezz vele. Nem hiszem hogy elmenne, ha mások is ott vannak.

Viszont én a helyedben elhívnám kettesben valahová.

Ha nemet mond akkor nyilvánvaló mi a szitu. Ha elmegy akkor valszeg bejössz neki.

júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Bejonni barki bejohet de kapcsolat szinten ez az introvertsagalnak a merteketol fugg.. tehat mennyire van egy elettel telibb emberrel. Az introvertalt emberek tobbsege depresszivnek tunik .
júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Kizárt, hogy meleg. Írtam fent, hogy hosszabb komoly kapcsolatai voltak, és hiába van egyedül a barátjának többször mondta, hogy bár nincs ellenére a magány és a nyugalom, most már nyitott egy komoly kapcsolatra. Állítólag gyereket is szeretne majd. Csak azt mondta, hogy mindenáron nem akar kapcsolatot csak azèrt, hogy legyen, hanem olyan nőt keres akivel igazi társak lehetnek.

Nem olyannak tűnik, mint aki félne ránézni is egy nőre. Abszolút nem tűnik félénknek. Rám néz de teljesen semlegesen, közömbösen. Ez valahol bosszant és izgat is, mert annyira szeretném elérni, hogy máshogy nézzen rám.

júl. 24. 13:43
 28/33 anonim ***** válasza:
27. Akkor mar tudom hogy introkent mi tetszik bennem a nokben.. a semleges nezes. Mi nem szoktunk surun wgy noert, nagyon ritka..
júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Alapvető tulajdonság az introvertáltaknál hogy fapofát vágnak mindenkihez.

Ez sem jelent semmit szerintem.

Finoman próbálkoznék, ha visszautasít akkor hagyd bénén.

Gondolom te sem szeretnéd ha olyan nyomulna rád aki nem szimpatikius.

júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29. Mert nehez mosolyogni.
júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!