Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú nőhöz vonzódhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú nőhöz vonzódhat egy zárkózott, csendes, introvertált férfi? Hogyan lehetne rá hatni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm akinek nagyon a hatása alá kerültem. Hónapok óta egyre jobban vonzódom hozzá, más férfiakra már nem nagyon figyelek fel. Visszafogott, csöndes, de nem félénk, csak olyan keveset beszélő típus. Magabiztos. Nagyon férfias, nyugalom árad belőle. Van néhány közös barátunk, általuk ismertem meg. Viszont nem tudom hogyan tegyek rá mély benyomást. Az a baj, hogy kiszámíthatatlan mikor jelenik meg. Volt olyan többször is, hogy a baráti összejövetelre mégsem jött. Nem jött közbe neki semmi állítólag, csak mégsem volt kedve az emberekhez (ezt a saját barátja mondta róla) és ilyenkor otthon marad olvasni. Próbáltam hatni rá nőiességgel, csinos ruha, finom illat, magassarkú, harisnya, szoknya… de semmi. És megfigyeltem, hogy más csinosabb, kivágott ruhában lévő nőkre se figyel, átnéz rajtunk. Próbáltam vele többször beszélgetni, kedves volt de tartózkodó, nagyon szűkszavú. Próbáltam hívni másokkal együtt egy rendezvényre, míg mások örültek és bólogattak, ő azt mondta nem megy mert nem szereti a tömeget.

Olyan mintha egy pajzs lenne körülötte, mégis majdnem elvesztem az eszem tőle. Nem találkoztam még hozzá hasonlóval.

Volt már hosszabb kapcsolata, de állítólag egyedül van két éve. A barátja szerint kifejezetten szereti a magányt és a csöndet, nyugalmat de most már nyitott egy komoly kapcsolatra. Szerinte egy hozzá hasonló nővel lenne boldog, csak hogy én egy pörgős vidám energikus nő vagyok.

Azért írtam ennyit róla, hátha jobban tudom ismertetni a személyiségét és így választ kapni a fő kérdésemre.

37 éves férfi az illető.



júl. 23. 10:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Én, mint csendes, visszafogott férfi nagyon utálom a játszmázást. Ha akarok valamit egy nőtől randira hívom, ha pedig valakinek megtetszemm azt szeretem, ha egyértelműem a tudtomra adja. Nincs bosszantóbb annál, mintha valaki arra vár, hogy mindenféle jelzésből majd tudom mit akar. Volt ilyen nő ismerősöm. Neki egyértelmű jelzés volt, hogy elhívott fürdőruhát választani magának. Nekem annyit jelentett, hogy szüksége ven egy férfi véleményére. Aztán a barátnője korholt le, hogy miért nem vettem a jeleket. Inkább elkerülöm az ilyen embert.
júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem nem fogtad meg. Ha introvertált valaki, ha nem, ugyanúgy működik, vagy bejössz neki, vagy nem. Azt pedig egy bizonyos kor után észreveszed, ha tetszel neki. Ha eddig semmi ilyesmi nem tűnt fel, 0 jelét adja, akkor valószínű, hogy nem is akar tőled semmit, akárhogy is próbálkozol.
júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Hogy a kérdésre is válaszoljak, a hozzá hasonló nő fogja vonzani.
júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, nem lehet az imtrovertrált embereket berakni egy zsákba. Ez olyan kérdés kb. mintha megkérdezted volna milyenek a Halak férfiak. XD


Ha tetszel neki akkor majd elhív randira. De egyébként nem hiszem, hogy az esete vagy.Te magad írtad, hogy nem félénk. Beszélgettél vele és sehol semmi. Szerintem mégcsak az, hogy valaki szexi, csábító sem hatja meg. Inkább a nő esze, viselkedése, személye. Na ha rájött, hogy direkt miatta rityentetted ki magad és még feltűnő is voltál nincs esélyed tuti.

júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%

Kb en is ilyen tulajdonsagokkal rendelkezem..

dugni bele fer a porgosebb no , de nem tudnek vele mit kezdeni mert van hogy faraszto elmenni barhova is mivel nem koti le a figyelmemet es csak szenvedesnek erzem azt aminek mas orul.

júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Tanuld meg hogyha a férfi nem közeledik a nőhöz akkor a nő bármit tehet nem fogja elérni a célját. Szerintem sem vagy bejövős nála.
júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tanulj ebből az esetből én azt ajánlom. Ne erőszakoskodj ha nem vevő rád mert rá fogsz fázni. Inkább hagyd békén.

júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Valószínü itt az a helyzet hogy te nem jöttel be neki. Attól hogy introvertált valaki, ha kimutatod a szimpátiádat nagy eséllyel lépni fog valakit.

Mondanám hogy próbálj meg jobban "nyomulni' (direkt az idezöjel) de nem hiszem hogy ebben az esetben elérnél vele bármit is.

júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ez tisztára olyan, mint a Diszkópatkányokban Steve és Emily románca. Az is a boldogító igen kimondása előtt ért véget.
júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azért nem adtam még fel, mert általában lehetetlen olvasni az arcáról, hogy mi járhat a fejében. Sose láttam rajta, hogy annyira ellenszenves lennék neki. Lehet idő kell, hogy feloldódjon. Introvertált emberekről ezt szokták mondani, nem? Próbáltam finoman megérinteni beszélgetés közben de elhúzódik. Ugyanakkor mások közelében is ilyen, fizikailag is igyekszik távolságot tartani. Ilyen férfival még nem találkoztam.
júl. 23. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!