Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú nőhöz vonzódhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú nőhöz vonzódhat egy zárkózott, csendes, introvertált férfi? Hogyan lehetne rá hatni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm akinek nagyon a hatása alá kerültem. Hónapok óta egyre jobban vonzódom hozzá, más férfiakra már nem nagyon figyelek fel. Visszafogott, csöndes, de nem félénk, csak olyan keveset beszélő típus. Magabiztos. Nagyon férfias, nyugalom árad belőle. Van néhány közös barátunk, általuk ismertem meg. Viszont nem tudom hogyan tegyek rá mély benyomást. Az a baj, hogy kiszámíthatatlan mikor jelenik meg. Volt olyan többször is, hogy a baráti összejövetelre mégsem jött. Nem jött közbe neki semmi állítólag, csak mégsem volt kedve az emberekhez (ezt a saját barátja mondta róla) és ilyenkor otthon marad olvasni. Próbáltam hatni rá nőiességgel, csinos ruha, finom illat, magassarkú, harisnya, szoknya… de semmi. És megfigyeltem, hogy más csinosabb, kivágott ruhában lévő nőkre se figyel, átnéz rajtunk. Próbáltam vele többször beszélgetni, kedves volt de tartózkodó, nagyon szűkszavú. Próbáltam hívni másokkal együtt egy rendezvényre, míg mások örültek és bólogattak, ő azt mondta nem megy mert nem szereti a tömeget.

Olyan mintha egy pajzs lenne körülötte, mégis majdnem elvesztem az eszem tőle. Nem találkoztam még hozzá hasonlóval.

Volt már hosszabb kapcsolata, de állítólag egyedül van két éve. A barátja szerint kifejezetten szereti a magányt és a csöndet, nyugalmat de most már nyitott egy komoly kapcsolatra. Szerinte egy hozzá hasonló nővel lenne boldog, csak hogy én egy pörgős vidám energikus nő vagyok.

Azért írtam ennyit róla, hátha jobban tudom ismertetni a személyiségét és így választ kapni a fő kérdésemre.

37 éves férfi az illető.



júl. 23. 10:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a domináns csajokat kedveli:)
júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta hogy ellenszenves vagy neki,csupán nem vagy elléggé szimpatikus neki.


Azt nem tudhatod hogy milyen problémái lehetnek amitől ilyen es azt hogyan szocializálódott.

Csak mert tetszik nem biztos hogy boldog kapcsolat lenne belőle.

júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
49%

Dodj fel magadról ide egy képet, aztán adunk tanácsot, hogy hogyan lehetnél vonzóbb neki.


Amúgy én is inkább intro vagyok és baromira idegesítettek mindig is az extrovertáltak nyüzsijei. Főleg, ha ribis viselkedés is társult hozzá a barátnőm részéről. Instant féltékenységet váltott ki belőlem. Olyankor nagyon tudtam utálni.

júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz valakire hatni, ha kulsore nem vagy az esete és mint írtad jobban szereti a nyugit, extrovertált személyiség nem illik mellé.
júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Nem rakok fel ide képet de sok bókot szoktam kapni, elismerő pillantásokat. Vannak persze hibáim, tudom hogy nem vagyok tökéletes de elfogadom magam. Szeretek minél nőiesebb stílusú lenni, ahogy írtam is fent de hiába figyeltem a reakcióját ha észrevesz - csak köszönt és ennyi. Egyébként nagyon udvarias velünk nőkkel, mégis kicsit hűvös. Próbálkoztam olyannal is, hogy megtudtam, szeret sétálni erdőben, parkokban, arborétumokban és felvetettem a barátoknak, menjünk el de ő egyből mondta, hogy majd meglátja, el se jött. Mint kiderült oda is inkább egyedül megy.

Olyan jutott még eszembe, hogy megszerveznék egy hétvégi kiruccanást barátokkal és valahogy rábeszélni őt is, hogy jöjjön el. Hátha ellazulna, feloldódna, esetleg egy kis bor ellazítaná… szerintetek?

júl. 23. 14:26
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Eroszakkal, taktikai módszerekkel nem fogod learatni a babérokat inkább csa még jobban elutasító lesz veled szemben. Nem akar nőt maga mellé. Lehet baromira csalódott és belefáradt. Saját magán kell túllépnie. Az, hogy rá jársz, nyomulsz, direkt be akarsz férkőzni az életébe, rá akarod szedni arra, hogy hol ide hol oda menjen nem fog segíteni. Hagyd inkább békén.
júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Hatni szerintem sehogy.


Hasonló a hasonlót vonzza.

júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy 37 éves férfi lehet akármennyire introvertált, de ne nézd már annyira bénának, hogy a te bátorításodra vár, hogy el merjen hívni randira. Ha akar valamit valakitől, akkor felhívja az illetőt és kész. El tudja dönteni, el tudja határozni magát.
júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Inrtovertáltként mondom, hogy imádok az introvertáltakkal együtt hallgatni és beszélgetni néha, a mitugrászoktól pedig menekülök. Tudok pörögni én is, de majd eldöntöm, hogy milyen zenére.
júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tepersz akkor egyszerübb lenne ha eléállnál és megmondanád neki a frankót.

Normál esetben persze ez nem így müködik de itt nincs már opció.

Utána talán te is kepes leszel elengedni ha olyan választ ad.

júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!