Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett olyan fontos a nőknek a férfiak külseje manapság?

Figyelt kérdés
A régi időkben mint a negyvenes években, hatvanas években a nőknek az volt a fontos hogy a férfi jó ember legyen, megbízható, és a személyisége volt fontos. Manapság már legyen jóképű is a férfi, legyen jó a feneke, stb. Egy csomó férfi kap visszautasítást nőktől csak a külső miatt ami nem korrekt. Miért nem lehet esélyt adni egy olyan pasinak aki nem jóképű? Az őskorban sokkal rondábbak voltak a férfiak és ott a nők nem voltak ilyen vizuálisak. Mi történt a nőkkel?

júl. 11. 14:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/181 A kérdező kommentje:
Csak annyi a hátrányom hogy 170 cm magas vagyok, kopasz, és az arcom valamivel átlag alatti. De mint írtam ezt sok más dologgal tudom kompenzálni.
júl. 11. 17:59
 52/181 anonim ***** válasza:
8%

Kopaszság a nők 90%-ánál kizáró ok, a 170-es magasságod is kizáró ok, nem vagy jóképű, konkrétan "háborúba vágtatsz, nem győzelembe. :D

Ezt barátom, ezeket a durva, szöges hátrányokat, csak egy 20 centis kőkemény farokkal tudod kompenzálni, minimum 1 órás lepedőakrobata mutatványokkal. Ha nincs a hímtagod akkora, amit írtam, akkor nem tudsz kompenzálni semmit sem.

Jah...hogy érzelmek, meg szeretet, szerelem, vágy, vonzódás, ajnározás...netán hűség...? Ez ma már negatív jelzők a nőknek barátom, ezek ma már....hogy is jön nyugatról az a szó....red flag? :D


Üdv a klubban, testvér. 🤝

júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/181 anonim ***** válasza:
100%
Ott hibádzik a sztori, hogy ha szerintetek a nők kapásból elutasítanak mindnekit, aki kopasz meg mondjuk nem egy félisten, akkor a sztoriban szereplő haver hogy jutott el odáig, hogy az ágyban bizonyítson?
júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/181 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekelnek ezek most őszintén? Kit érdekel az, hogy van egy jól fizető munkahelyed és kocsid?😂

Kezdem kapizsgálni mi a gond itt. Nem olvastam végig a kommenteket, de ha màr ezekkel jössz a kocsi meg a pénz. Illetve a nők elvárásairól van szó az a sandagyanúm, hogy te a 10/10es insta maca féle nőkre buksz ők viszont rád nem.

júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/181 A kérdező kommentje:
Nekem olyan nő kell aki tetszik. Igen, nekem a szép nők szoktak tetszeni. Ha már számokat említettél, és számot kérsz, akkor a 8/10 bőven jó nekem. Annál lejjebb nem adok.
júl. 11. 18:24
 56/181 anonim ***** válasza:
100%
8/10es is elég szép nő már….de ahogy te írtad te átlag alatti vagy….mégis így mit akarsz?
júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/181 anonim ***** válasza:
100%

6.

Egyrészt nem igaz, másrészt ha igaz is lenne, akkor sem lehet vele semmi gondod, hisz nektek is számít a külső.

Rettentő unalmas már, hogy napi szinten jelennek meg az olyan kérdések, hogy 40 évesen/rondán/kövéren/csórón... lehet-e max 25 éves modell kinézetű nőm.

júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/181 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor is szép nőknél fogok próbálkozni ha egymás után 25 elutasít."


100 is el fog.

júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/181 anonim ***** válasza:
100%

"Azért régen a jóképű mi volt? 185+, dús haj, izom?"


Hát kb. Nem is a hord hasú palik. Nézd csak meg pl. Alain Delon fiatalkori fotóit. Na ő korának szépségideálja volt. Nem véletlen.

júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/181 A kérdező kommentje:
A ronda nőket azért bíztatjátok ha jóképű pasit találnak maguknak, de átlag alatti férfi ne akarjon semmit egy szép nőtől. Ti külső akapján döntitek el hogy egy férfi illik-e hozzátok ami elég szomorú. Egy férfit soha nem a külseje tett vonzóvá. A legtöbb férfi tudós rondább kategória mint már mondtam, és egy ronda pasi is lehet értékes személyiség.
júl. 11. 18:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!