Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett olyan fontos a nőknek a férfiak külseje manapság?

Figyelt kérdés
A régi időkben mint a negyvenes években, hatvanas években a nőknek az volt a fontos hogy a férfi jó ember legyen, megbízható, és a személyisége volt fontos. Manapság már legyen jóképű is a férfi, legyen jó a feneke, stb. Egy csomó férfi kap visszautasítást nőktől csak a külső miatt ami nem korrekt. Miért nem lehet esélyt adni egy olyan pasinak aki nem jóképű? Az őskorban sokkal rondábbak voltak a férfiak és ott a nők nem voltak ilyen vizuálisak. Mi történt a nőkkel?

júl. 11. 14:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/181 anonim ***** válasza:
Hát hajrá...
júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/181 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem miért ne lehetne egyszer végre egy szép barátnőm?"


Mert ahhoz, hogy legyen önbizalmad, és jóképűnek érezhesd magad, egy nálad kevésbé esztétikus külsejű nőre van szükséged.


Ez a te saját elméleted amúgy - csak szólok.

júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/181 A kérdező kommentje:
A nők azok akik szépek kell legyenek, szóval nem ez az elméletem. Egy férfinak a belső tulajdonsága a lényeg. Azt mondjátok ronda pasi nem kell nektek, de ha ronda nők összejönnek egy helyes férfival akkor bíztatni szoktátok hogy nyugodtan járjanak jóképű pasival, és ne legyen ettől önbizakomhiányuk. Az őskorban rondák voltak a férfiak és a nőknek akkor nem volt bajuk.
júl. 11. 17:32
 44/181 A kérdező kommentje:
A sikeres tudósok nagy többségben mind rondább férfiak, szóval ronda pasi is lehet jó fogás, ha egy férfit nem csak nézegetni akartok.
júl. 11. 17:44
 45/181 anonim ***** válasza:
100%
Na és te mit tudsz felmutatni, ami ellensyozza a külsődet?
júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/181 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek lehetnek elvárásaitok a nőknek miért nem lehet? Miért kérdés is ez egyáltalán?

Talán a férfiak összejönnének egy nem túl szép nővel? Hát fixen nem….

júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/181 A kérdező kommentje:
Jól fizető állásom van, és van kocsim. Ez mellett pedig egy becsületes jó ember vagyok, jó humorérzékkel.
júl. 11. 17:50
 48/181 A kérdező kommentje:
A nők a szépek, a férfiaknál nem a külső a lényeg. Ott van pl A szépség és a szörnyeteg.
júl. 11. 17:52
 49/181 anonim ***** válasza:
100%
Mint látod magad körül, a nőknek is fontos a külső. Na erre varrjál gombot.
júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/181 A kérdező kommentje:
Ez mellett pedig higiénikus vagyok, jó illatú kölnit használok, és nem vagyok kövér.
júl. 11. 17:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!